Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

Ja som zjednal zľavu 15% voči vtedajším cenníkovým cenám. Teraz po zdražení vychádza zľava 17% voči terajším cenníkovým cenám. Ale doplatok som ešte neplatil, auto nie je ešte na predajni. Dealer nič o nejakom navýšení ceny nič nehovoril.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 59 minutami, smire napsal:

Ja som zjednal zľavu 15% voči vtedajším cenníkovým cenám. Teraz po zdražení vychádza zľava 17% voči terajším cenníkovým cenám. Ale doplatok som ešte neplatil, auto nie je ešte na predajni. Dealer nič o nejakom navýšení ceny nič nehovoril.

Hodně ty ceny šly nahoru no. Já taky objednával 6/2021 s 15% slevou. S aktuálním ceníkem a kupní smlouvou mám rozdíl už 19% u mé výbavy. Jinak výroba 12. týden 2022 aktuálně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, smire napsal:

Keď som si u dealera zisťoval, či mám kompletnú výbvu, tak mi povedal, že do octávii momentálne nedávajú area view, parkovacieho asistenta a elektrické rolo do combi verzií. Nič z toho som nemal objednané.

Ahoj, môžeš prezradiť mesto alebo okres? A mal si objednaný Canton? Lebo ten pokiaľ viem tiež rušia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, smire napsal:

Mne včera dealer oznámil, že moje auto bolo vyrobené 3.1.2022. Je to octavia 1,5 tsi, liftback, výbava style, rôzne doplňujúce výbavy, style plus, navigačný, ťažné, voľba jazdného profilu, zadný stierač atď. Podpis zmluvy a zaplatenie zálohy 2.6.2021. Podľa vyjadrenia dealera výbava je kompletná, nič sa neredukovalo. Tak čakám, kým ho privezú na predajňu. Platba v hotovosti, žiadny operatívny lízing, žiadne penále.

Vyrobene alebo dorobene?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyrobene, ešte v oktobri som si dohlasoval vybavu, pretože sa ešte nezačalo vyrabať a v oktobri mi oznamili vyrobny termin na začiatok januára. Potom sa to posunulo na koniec januára a nakoniec je vyrobené na začiatku januára.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Jan R. napsal:

Tak  mi to dnes nedalo a zajel osobně k prodejci pro info ...a hle auto už je na prodejně, vyrobeno 4.1.22, včera dorazilo, ptám se -vždyť se ve Škodě tento týden dělají jen repasy a dle tvé rady ohledně tzv. rodného listu vozu zjištěno datum výroby 14.12.21 a dodělání 4.1.22-asi nebyl nějaký ten čip, uuf čekačka od 14.4.21, tak snad příští čtvrtek bude doma přihlášené!

Editováno: , autor: Přemysl11
překlep
  • Líbí se mi 2
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Přemysl11 napsal:

Tak  mi to dnes nedalo a zajel osobně k prodejci pro info ...a hle auto už je na prodejně, vyrobeno 4.1.22, včera dorazilo, ptám se -vždyť se ve Škodě tento týden dělají jen repasy a dle tvé rady ohledně tzv. rodného listu vozu zjištěno datum výroby 14.12.21 a dodělání 4.1.22-asi nebyl nějaký ten čip, uuf čekačka od 14.4.21, tak snad příští čtvrtek bude doma přihlášené!

Ahoj, a výbavu máš kompletnú? Nič neubrali?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj předpoklad se též naplnil. Auto je od 3. 1. 2022 u dealera, převezmu ho v úterý. Nakonec tedy čekání 8,75 měsíce. Říkal mi, že octavie se po novém roce odšpuntovaly, že přišel kamion jen octávií. Kdybych ale objednával nyní, je čekací doba oficiálně stále 11 měsíců. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 57 minutami, mobil-man napsal:

Můj předpoklad se též naplnil. Auto je od 3. 1. 2022 u dealera, převezmu ho v úterý. Nakonec tedy čekání 8,75 měsíce. Říkal mi, že octavie se po novém roce odšpuntovaly, že přišel kamion jen octávií. Kdybych ale objednával nyní, je čekací doba oficiálně stále 11 měsíců. 

 

Přesně jak píše pán nade mnou, Ty poslední odstávky ve škodovce byly právě proto, aby se dodělaly auta co stojí na parkovištích nedodělané (téměř jen oktávky). Parkoviště se trochu vyprázdnila a opět najela výroba nových, tak snad nepůjdou zase na parkoviště. Mám kousek u domu jedno odstavné, a během prosince se vyprázdnilo asi na třetinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak auto už mám na predajni. Bol som ho dnes pozrieť. Skontroloval som dátumy výroby, začiatok výroby 16.12.2021, dokončenie 3.1.2022. Softwer v aute 1889, výbava vyzerá kompletná, čo som v rýchlosti skontroloval, vrátane osvetlenej zásuvky pred spolujazdcom aj rolovacím krytom nad držiakmi nápojov. 

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím jen na TN.cz se objevilo toto: https://tn.nova.cz/auto/clanek/452668-parkoviste-plna-nedokoncenych-aut-skodovka-tvrdi-ze-je-do-konce-ledna-vyprazdni Nevíte někdo insider info, co je na tom pravdy? Protože zatím nikdo jiný o tomhle neinformoval a bylo by zajímavé, kdyby Škodovka zvládla do konce ledna dokončit všechny odstavené auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...