Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

„Dělají pro nás výplně dveří, v zasaženém závodě se jen kašírují. Potahují se látkou přes plastovou výplň. Bez dané látky ale nemůžeme dát auta do prodeje,“ uvedl Povšík.

 

https://www.novinky.cz/auto/clanek/kvuli-pozaru-hal-skoda-nedokonci-az-16-tisic-octavii-rika-odborovy-predak-40385777?utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle to v průmyslové velkovýrobě nefunguje. Abys mohl "nařezat podle potřeby a tvaru", musíš na to mít stroj, se správnými přípravky, správně nastavený. Musíš mít nastavenou a vyřešenou kompletní logistiku, interní i externí. Musíš mít vyřešeno smluvně, musíš projít kvalitativní certifikací... To vše je proces na měsíce.

 

Jako reálnější bych viděl výpomoc jiného závodu Grupo Antolin, kam se dočasně přesunou výrobní šablony a přípravky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, jenycek napsal:

Měli by výrobu rozjet v Turnově, ale i tak to bude trvat pár týdnů. A mimochodem jsem tu někde zahlédl, že od nového MR už není v přihrádce před spolujezdcem ten filc. Takže asi jde fakt jen o tyto kapsy ve dveřích :-)

 

Myslíš MR22?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávám svoji zkušenost, 

 

objednávalo se přes Arval 4.2021, OIV 1,5 TSi DSG e-tec, style +, sportpaket, panorama, tažné. Původní termín výroby byl listopad 2021, potom prosinec, leden a nakonec jsem dostal termín výroby 7. týden 2022. Dnes jsem volal prodejci jak to vypadá a 28.1., den před požárem v MB byl termín výroby přesunut na 13. týden. Popravdě přestávám věřit, že to auto někdy vyrobí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, smire napsal:

Ja mám modelový rad 2022, auto  dokončené 3.1.2022, osvetlenie, klimatizáciu a filc  v priehradke pred spolujazdcom mám.

Toto se bude týkat aut objednaných po osmém lednu. Tímto výrobním tempem to budou auta až na podzim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Info od prodejce: S touhle výbavou (asistovaná jízda, matrix atd.) orientačně duben 2023... Proto úvaha o Superbu, tam je to snad o polovinu lepší (ovšem i tak, 6-7 měsíců je dost)

 

PS: Zaslechl jsem něco o konci TDI 147kw do Octy. Je to pravda? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Emil-Z napsal:

Proto úvaha o Superbu, tam je to snad o polovinu lepší (ovšem i tak, 6-7 měsíců je dost)

 

Superb je ale 11 měsíců aktuálně

 

Každopádně doporučuju objednat, než bude zdraženo

Editováno: , autor: Hamman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oktávky už loni nejvíc drtila čipová krize a teď tenhle zásek se shořelou halou plnou dveřních výplní jen pro ně. Ostatní modely jedou normálně. Dnes mi známej říkal, že má od dvou dealerů nabídku na Supa s dodáním za 3 měsíce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...