Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

V 30. 5. 2022 na 11:39, Soda7 napsal:

Objednával jsem 8.3.2021 Octavii Scout TSI. Měla být vyrobena na přelomu října a listopadu, pak se výroba posouvala na prosinec, pak leden, nakonec byla vyrobena v únoru a od té doby stojí na odstavném parkovišti, protože nejsou výplně dveří, jejichž výrobu sice obnovili částečně v březnu, ale ty do Scoutu se začnou dělat možná v červenci. Takže čekám již 15 měsíců a jestli budu mít auto za 18 měsíců, budu ještě rád. A bude to po pěkném půlročním stání někde venku. Když jsem se ptal, jestli mi třeba nedají alespoň nějaký servis zdarma, tak ani náhodou, kompenzace žádné.

Neuvěřitelné, dealer právě napsal, že jim auto dorazilo. Takže se na něj pojedeme podívat, pak formality a v červenci už snad budeme jezdit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak abych také rozšířil optimismus. Scout 110kW, lava, ještě i 360° kamera ... Od února čekal odstavený na dveřní výplně. Poslední zaplánovaní 25kt, kompletován tento týden. Příští týden předání. Hodně štěstí všem, co ještě čekají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Mavok napsal:

Tak přibrzdím optimismus, který jsem se tu snažil šířit. Prodejce si dnes po odstranění ochranných fólií všiml poškozeného laku, zřejmě od dlouhého stání (od února) na slunci a Scout pojede zpět do MB na reklamaci a přelakování.

Nasere to, nezávidím, ale tak trochu zoufale (za ostatní, ne sebe) píšu, že aspoň je už tvé auto vyrobeno a Škoda už "jen" opraví lak a bude hotovo. Pořád asi lepší varianta, než abys byl v nejistotě, kdy tvé auto bude vyrobeno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 minutes ago, xmenadis said:

Nasere to, nezávidím, ale tak trochu zoufale (za ostatní, ne sebe) píšu, že aspoň je už tvé auto vyrobeno a Škoda už "jen" opraví lak a bude hotovo. Pořád asi lepší varianta, než abys byl v nejistotě, kdy tvé auto bude vyrobeno.

Radši bych ještě nějaký týden počkal a dostal auto rovnou z pásu, než to které půl roku stálo na slunci a je již po servisní opravě. Spíš to je i podnět, aby ti, kterým auto stálo odstavené, při přebírce pořádně zkontrolovali lak. Lze předpokládat, že mé auto nebude jediné s tímto problémem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si vezmu, jaký rozmach za poslední roky zažívají při prodeji ojetých aut tvz. "prověrky" (určitě většina z vás bude znát na ytb Horňáka, Kubrta,...), tak by mě hodně zajímalo, zda budou řešit reklamaci výměnou dílu za díl, nebo to stříknou znovu. A to bych opravdu nechtěl, nové auto, co už má z výroby zvýšené hodnoty laku. To pak při prodeji jen těžko člověk vysvětlí podezíravému kupujícímu, který si třeba najme na prověrku nějakého profíka s lakoměrkou. 

Editováno: , autor: Rapid1.0
  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...