Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, RSRB napsal:

Info o tom že žádná změna není byla od prodejce z kraje týdne. Odjel jsem na dovolenou a pustil to z hlavy. Dnes jsem dostal info že auto je už dokonce u nich na autosalonu. Myslím si že v tom systému mají ve Škodě nějaké zpoždění.  Muselo se to tedy změnit ze dne na den. Mám 2.0TSI, oranžová Phoenix, combi a objednával jsem 10/21.

Super, tak gratuluji, určitě sem hod pak foto 😉. Zrovna valím na dovcu, jedeme s detma Vltavu, ve stredu navrat, tak doufam, ze se taky brzy dockam 🤣 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Scout převzat po rozleštění laku, nicméně v autě chybí 360° kamera a Škoda dělá mrtvého brouka. Žádná zmínka, že dodává vůz bez zaplacené výbavy. Konkrétně zde byl příplatek 12 000 Kč. Chápu problémy s nedostatky dílů, ale tohle jednání mi přijde za hranou, když si nechají zaplatit něco, co nedodají. Prostě nedodržení smlouvy. Na možnostech řešení pracujeme s dealerem. Nemáte někdo podobnou zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 7. 2022 na 16:22, deto napsal:

Takto to nefunguje.

Z logstickeho pohladu takmer nerealizovatelne.

Naopak je nerealizovatelné, abych já měl konfiguraci 1 s prvky a,b,c bez prvků d,e, abych pak dostal auto s jiným MR, kde položka a neexistuje a položka d už je součástí paketu. Ekonomicky nesmysl, takový automobil bych ani nepřevzal. Ono se něco změnilo, že nový MR už není zahájen až po celozávodní dovolené?

@Mavok Ihned volat infolinku.

Editováno: , autor: bouchy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@MavokMno vím, že u kolegy (@iphonik4?) s RS mu nabídli 360°kameru vyhodit (a neplatit) a nebo nechat s neurčitým datem dodání...

 

Něco podobného jsem viděl už nějakou dobu zpět ve vlákně Scaly. Kdy byla dodána bez nějaké výbavy a třeba se švihadlama vzadu.

Jenže v této situaci pak podle mě není žádné řešení správné. Nepřevzít dodané auto? A co místo něj? Na novou objednávku čekat zase rok a půl a mít výbavu okleštěnou ještě víc a za víc peněz?

Převzít auto (samozřejmě jen v případě, že by to bylo kompenzováno a odečteno z ceny) a být nasranej, že tam nemám něco, na co jsem se těšil? 

 

Docela jsem zvědav, jak se to bude dál řešit. Přeju pevné nervy a vyřešení alespoň k částečné spokojenosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 minutes ago, JirikHL said:

@MavokMno vím, že u kolegy (@iphonik4?) s RS mu nabídli 360°kameru vyhodit (a neplatit) a nebo nechat s neurčitým datem dodání...

 

Něco podobného jsem viděl už nějakou dobu zpět ve vlákně Scaly. Kdy byla dodána bez nějaké výbavy a třeba se švihadlama vzadu.

Jenže v této situaci pak podle mě není žádné řešení správné. Nepřevzít dodané auto? A co místo něj? Na novou objednávku čekat zase rok a půl a mít výbavu okleštěnou ještě víc a za víc peněz?

Převzít auto (samozřejmě jen v případě, že by to bylo kompenzováno a odečteno z ceny) a být nasranej, že tam nemám něco, na co jsem se těšil? 

 

Docela jsem zvědav, jak se to bude dál řešit. Přeju pevné nervy a vyřešení alespoň k částečné spokojenosti...

Přesně tyto varianty se nabízely a nabízejí. Auto jsem převzal a řeším to dodatečně, jelikož nepřevzetí auta a případné odstoupení od smlouvy je momentálně výhoda pro prodejce a nikoliv výhružka, to auto se dá prodat nyní daleko dráž, než byla původní cena. Zrovna kvůli 360° kameře jsem volil paket, kde jsou i věci, které bych nepotřeboval...ty samozřejmě v autě nechybí :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, bouchy napsal:

Naopak je nerealizovatelné, abych já měl konfiguraci 1 s prvky a,b,c bez prvků d,e, abych pak dostal auto s jiným MR, kde položka a neexistuje a položka d už je součástí paketu. Ekonomicky nesmysl, takový automobil bych ani nepřevzal. Ono se něco změnilo, že nový MR už není zahájen až po celozávodní dovolené?

@Mavok Ihned volat infolinku.

 

Pri zmene MR nejde o vybavu - tu dostanes taku, aku si si objednal.

Ak nahodou novy MR bude obsahovat nieco naviac, dostanes aj to.

 

Pri zmene MR moze dochadzat k zmene dielov/komponentov, ktore nemusia byt vzajomne kompatibilne. Preto logisticky je nerealizovatelne (OK, realizovatelne ale extremne nakladne) vyrabat v 1 moment stary a novy MR. Preto to ziadna automobilka nerobi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Jan R. napsal:

Krásná kombinace, bude i vlastní téma jako konfigurace .. zajímalo by mě, jestli když je vyrobená v červenci a objednaná podle starého MR má klimatizovanou a polstrovanou přihrádku spolujezdce ..

Vlastní téma asi nebude, ale o nějaké zkušenosti se podělím a na případné dotazy rád odpovím. Ohledně přihrádky ještě nevím, v sobotu až ji budu mít se podívám a dám vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, iphonik4 napsal:

Kluci, vy kteří jste dostali nový vůz v uplynulých dnech a zároveň měli objednaný Canton. Byl ve voze? Když koukám, že si dovolili bez předchozího echa nedat 360° kameru, tak se již bojím i o Canton. Díky

Já tam Canton mám, ani mě prodejce neinformoval že by ve voze mělo oproti objednávce něco chybět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...