Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

Vyžádej si od dealera tuto tabulku, kde máš, kdy bylo objednáno.

image.thumb.png.7da05ea8eac16973da5b5b47fd32efaa.png

 

Jinak abych zmírnil nasranost ostatních, objednány dvě Octavie 30.6.21, kdy první je 2.0TDI 110kw ve Stylu prakticky v plné výbavě včetně nezávisleho topení a tažného = předposlední (již 4. termín) byl 26KT a nyní přehozen na 34KT a druhá 1.0 TSi Active v automatu, prakticky holá, předposlední KT28 a nyní bez zaplánované zakázky, uvedeno pouze předpokládané zaplánování 36-38KT.

Jedná o dvě prakticky úplně odlišná auta, takže podle čeho se plánuje ví jen bůh....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 7. 2022 na 15:14, Andreas92 napsal:

Ahoj, mluvil sem s prodejcem a tvrdí že mám O4 - MR2022, ačkoliv výroba byla zahájena dne 23.6.2022 a vyrobena 26.6.2022. Poznám nějak v autě jestli se jedná o MR2022 nebo 2023? Schránka u spolujezdce je klimatizovaná a má decentní polstrování.

Desátý znak VIN kódu-L=2020, M=2021, N=2022

https://cs.wikipedia.org/wiki/Identifikačn%C3%AD_č%C3%ADslo_vozidla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 7/27/2022 at 10:58 PM, Škodov_KÁR said:

Vyjde nové pekné faceliftované auto, ktoré sa bude každému páčiť a tebe príde stará predfaceliftová verzia. Čiže už len morálne to auto bude staré, aj keď bude z výroby nové. Druhá vec je, že pokiaľ už bude na svete facelift, tvoja predfaceliftová verzia automaticky stratí na hodnote.

 

No ale na tu novou verzi se bude stejně čekat dokud nevyrobí ty objednané starší, takže je to úplně jedno.

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@boban1108 Snad každý si v duchu jednou řekl, když jel kolem Boleslavi a viděl ty nekončící vlaky plné nových aut, že by to ani nikdo nepoznal kdyby se (mu do garáže) jedno ztratilo. Třeba se právě ztratilo to tvoje. :D Ba ne, to byl jen pokus o vtip.

 

Osobně bych si tipnul, že probíhá kompletace a je na cestě k dealerovi. Ten o tom vůbec vědět nemusí, což by jen potvrzovalo slova mého prodejce, který mi říkal, že auta jim chodí zcela náhodně, bez nějakého předchozího upozornění, které to přesně budou. Třeba to bude i tvůj případ, z ničeho nic ti prodejce bude volat, uvidíš...

  • Líbí se mi 2
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@petr.podzimek Jo, ze svého prodejce to cítím taky. Nejhůř na tom je podle jeho slov Octavie a Kodiaq. Prý jak jim teď snižovali cca o 1/4 roční příděl, tak se už takhle špatná situace ještě víc zhoršila. Dost Octavií objednaných v roce 2021 jim prý Škodovka přesunula na KT 9/2023 dokonce. Mě v pondělí říkal, že mám štěstí, že se mi výroba přesunula "jen" z KT 34-36/2022 na KT 39/2022. Tak si myslím, že do Vánoc bych se snad dočkat mohl. ;-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Rapid1.0 Jsem na tom úplně stejně s dodáním. Objednáno 02/2021. Nejdřív 25KT, pak 36KT a teď 39KT. Tak uvidíme. Navíc se vsadím, že to auto nebude tak jak bylo objednáno. Třeba 360 kamery budou nejspíš chybět. A kdoví co ještě. Štve mě to a zatím nemám vymyšleno jak se k tomu postavit jestli na to dojde.

Editováno: , autor: Chloop
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Chloop napsal:

@Rapid1.0 Jsem na tom úplně stejně s dodáním. Objednáno 02/2021. Nejdřív 25KT, pak 36KT a teď 39KT. Tak uvidíme. Navíc se vsadím, že to auto nebude tak jak bylo objednáno. Třeba 360 kamery budou nejspíš chybět. A kdoví co ještě. Štve mě to a zatím nemám vymyšleno jak se k tomu postavit jestli na to dojde.

ty jóóó, rok a měsíc už ve své lítím (objednáno 5.2.2021 a 26.6.2021 vyrobeno, 7.7.2021 na značkách a doma) a nad těmi termíny jen žasnu a je mi úzko :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Zzzzz No ale je nutné uvědomit si jednu věc. Spoustu lidí tady nebo i na FB píše jak objednali a do půl roku auto měli. Vsadím se ale, že ve většině případech se jedná o již objednaná auta dealerem "na sklad". Pak když přijde zákazník, prodejce mu nabídne nové auto, a pokud se zákazník "trefí" do objednané konfigurace prodejcem, kterou lze částečně před výrobou pozměnit, má vyhráno, protože čeká podstatně kratší dobu, než někdo, kdo si objedná konfiguraci úplně novou a čeká od samého začátku. To se pak porovnávají jablka hrušky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si nemyslím, že by byl můj případ.

Na konfiguraci jsme dělali několikrát a návrhy z jeho strany jsem smetl vždy ze stolu s tím, že já jsem zákazník, já platím a já chci konkrétně postavený vůz, který půjde bez kompromisů do výroby, ne, že je skladově již někde postavený.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

48 minutes ago, JirikHL said:

@Chloop Ze škodovky zatím nešlo info, že by ti něco odebrali se snížením ceny a doručením dříve? Jak se k tomu postavit je těžké, řešili jsme to pár stran zpět... dobrá varianta a správné řešení prostě není. 

Ne. Nic takového. Soudím z toho, že jednomu členovi fóra se to tu stalo, ale za boha to teď nemůžu najít. Objednal kamery, auto bylo tuším vyrobené v únoru 2022 a do nedávna čekalo na parkovišti na výplně. No a dovezli ho bez kamer a nijak to Škodovka neřešila a ani neoznámila. Vzhledem k tomu jak dlouho je tohle v nabídce nedostupné, tak se vsadím, že je prostě nemají a nemontují to tam. A spoléhají, že to lidi nebudou řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Chloop Ano to je můj případ a dnes jsem dostal k nedodanému (a zaplacenému - 12 000 kč) Area view vyjádření od prodejce:
"Dobrý den,

bohužel pro Vás nemám dobré zprávy. Výbava Area View byla odebrána z důvodu chybějících komponentů a bohužel ani v současné chvíli ji do vozu nelze objednat.

Bylo přistoupeno k plošnému odebrání této výbavy, bohužel ale bez nároku na cenovou kompenzaci."
 

Takže si ŠKODA nechala mých 12 000 kč a naser si. Tohle je asi odměna za to čekání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...