Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

Je pravda, že s tímhle dealerem měl náš zaměstnavatel už delší dobu spolupráci a pak ta zaměstnanecká sleva prý začala platit obecně všude, ne jen u něj. Mu stačilo vygenerovat z našeho systému kód a doložit jej. To samé jsem udělal u jiného dealera a ten mi odepsal, že toto mu nestačí, protože to není ofiko formulář a poslal mi jiný. Takže to asi bude jen přístupem toho konkrétního dealera. A tím bych zakončil OffTopic :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 10/19/2022 at 4:55 PM, olso said:

Ja pridam len pre statistiku

 

Objednane: 22.3.2022

 

Predpokladany termin dodania: 33/34kt 2022

 

Novy predpokladany termin dodania: 37kt 2022

 

Nova sprava o tom ze auto bolo vyrobene: 28.9.2022

 

Nemam teraz ziadne info kedy pride do Bratislavy 🫠

 

Update:

20.10.2022 mi bolo oznamene ze auto sa presuva z externeho? skladu a je na ceste do Bratislavy 🔥

 

Vybava v prilohe

 

car-card-C7KN6HAK.pdf 680.5 kB · 64 downloads


update
3.11.2022 idem prevziat auto 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, 

rád bych přispěl i svojí troškou:

1.5 TSI/110 kW DSG Style+ a Kessy

26. dubna 2021 zadáno do výroby s očekávanou dobou dodání 25. až 27. týdnů (do 1. listopadu)
27. srpna poslán dotaz, jestli plán platí - potvrzeno, že ano, ovšem dostal jsem varování, že situace je složitá a datum se může změnit
29. listopadu poslán dotaz na stav - zpožděna na 4. až 6. týden 2022
25. února 2022 - dotaz na stav - bez odpovědi
4. března - urgence dotazu na stav - odpověď přišla, ale bez termínů, prý se nedá nic říct; snad dva měsíce
6. června - dotaz na stav - 30. až 32. KT
1. srpna - dotaz na stav - odpověď vyhýbavá asi říjen až listopadu
30. září - email, že vůz dorazil na sklad k dealerovi
10. října - auto přihlášeno
17. října - před-předávací kontrola
24. října - předání

18 měsíců

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.newstream.cz/zpravy-z-firem/skoda-auto-vice-vyrabi-ale-mene-prodava-spoleha-na-indii

 

Citovat

"Poptávka po modelech Škoda zůstává vysoká. Děláme proto vše, co je v našich silách, abychom co nejdříve zpracovali nevyřízené objednávky. ..." uvedl člen představenstva odpovědný za prodej a marketing Martin Jahn.

Tak už jsem klidný. Konečně budou řešit přednostně existující objednávky a stejné konfigurace nás nebudou předbíhat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Octavia rs combi 2.0tdi 147kw ...  Cawte, tiez som cakatel a v ramci vseobecnej informovanosti sledujem toto vlakno ... Auto objednane zaciatkom Marca 2022 ... V ramci objektivneho optimizmu som cakal vyrobu niekedy v aprili 2023 hoc moj oficialny termin mal byt 2tyzden 2023 ... Dnes mile prekvapenie od dilera (ktoreho som nijak neuhanal, kedze cakacky tu sa pohybuju aj cez rok) ... Ze vyroba sa posunula o mesiac "skor" takze auto bude vyrobene v decembri ... Stale som realista a nechcem sa upnut na tento datum, no snad aj vam ostatnym sa to bude skracovat x)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,
06/2021 jsem objednával O4 Combi ve Style 2.0 TSI s poměrně slušnou výbavou.

Dnes jsem volal dealerovi, ale po roce a půl od objednávky auto není ani zaplánované do výroby! Což mě teda dost zarazilo.

A začínám řešit co s tím, protože mi to připadá už nějaké hodně divné, když tady čtu jak si někdo objedná auto se stejným motorem, výbavou a dostane ho za pár měsíců/za rok.

 

Máte někdo nějaký tip jak se dostat k nějaké bližší informaci kdy a jestli tedy vůbec to auto vyrobí?

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@petr.podzimekZkusil jsem to samé - tedy napsat do Škodovky. Psal jsem jim, že v médiích uvádí maximální dobu dodání 14 měsíců, tak ať mi teda opraví termín podle toho, co tvrdí. Na tu tučnou větu jsem odepsal, že nechápu co tím chtěla říct, že to nedává vůbec smysl (doslova: omlouvám se, ale vůbec jsem nepochopil použitou argumentační logiku.). A pak už jen volal dealer, že jsem je ve škodovce nasral a dotkl se jich.

 

Citovat

Vážený pane XXX,

 

děkujeme za Váš e-mail, ve kterém jste vyjádřil svou nespokojenost s termínem doručení Vašeho nového vozu Škoda Octavia, které jste zakoupil prostřednictvím autorizovaného prodejce YYY.

 

Upřímně nás mrzí, že kvůli současným celosvětově složitým podmínkám v návaznosti na pandemii koronaviru a další události došlo k prodloužení dodací lhůty vozů pro naše zákazníky a dokonce musela být výrazně omezena výroba nových vozů. Aktuální situace daná zásahem vyšší moci má přímý vliv na vývoj, produkci a dodávky nových vozidel ŠKODA. Jedná se o kombinaci několika faktorů, jako jsou omezení dodávek dílů nezbytných k dokončení produkce od dodavatelů, zpřísněná hygienická opatření ve výrobě, zpoždění ve vývoji softwarových řešení, homologací atd.

 

Dovolte nám Vás, prosím, informovat, že evidujeme datum objednání předmětného vozidla dne 28.06.2022. Od tohoto dne je předběžný termín výroby vozu stanoven na 6. - 8. kalendářní týden roku 2024. Od tohoto termínu se výroba oddálila pouze o 1 týden.

 

Dále nám, prosím, dovolte zmínit, že dodací lhůty vozů uváděné v médiích jsou platné pro celý svět, nikoliv pouze pro Českou republiku. Z tohoto důvodu nemusejí vždy odpovídat termínu dodání konkrétního vozidla.

 

Pane XXX, Váš Škoda partner Vás bude o aktuálním vývoji průběžně informovat a zároveň je Vaší kontaktní osobou, která je vždy informována o všech novinkách a je tedy odpovědnou osobou za zodpovězení všech Vašich dotazů.

 

Děkujeme Vám za důvěru se kterou jste se na nás obrátil a zůstáváme s přátelským pozdravem

 

Ale věřím, že ty budeš úspěšnější.

Editováno: , autor: cross
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě si pak řekla, co to napsala za blbost :D Zeptal jsem se jí, jestli tedy ČR nespadá do celosvětového trhu. Ale odpověď se už nikdy nedozvím. Telefon jsem dealerovi zvedl se slovy "Dobrý den, volali ze škodovky a jsou nasraní?"

 

Ale jinak jsem byl dost vytočený. Do médií lžou a když jim teda řeknu, že asi udělali chybu v mé objednávce, tak ať ji buď dají do souladu s termínem, co veřejně prezentují nebo ať říkají pravdu, tak mi napíše, že vše je v pořádku, že dodávku mám za 20 měsíců a zároveň se opozdila pouze o týden, tak co jako chci :D

Editováno: , autor: cross
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, petr.podzimek napsal:

... auto není ani zaplánované do výroby! ...

Řešilo se výše, ta komise má více stavů: předpokládaný termín výroby (to jsou ty kalendářní týdny); potom zaplánování výrobou (podle zkušeností stav, kdy už auto má nějaký pořadník že půjde na linku); datum zahájení výroby,..

 

Jednoduše nikdo z nás neměl hned zaplánováno do výroby. Takže tvůj stav je úplně ok, jen bohužel budeš z těch, kteří čekají déle než je průměr.

 

Moje auto bylo zaplánované až rok po objednávce a o další měsíc později byla zahájená výroba (27/9); btw doteď ho nemám a nemám ani žádné info od dealera. Toho ale raději neurguju, protože stále nemám prodanou skladovku O4 RS kterou jsem na ten mezičas pořídil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

 

aktuálně řeším objednání nové O4 ve verzi Scout 2.0 TSI... myslíte, že je vhodná doba na objednání této konfigurace? Myslím to ve spojitosti s délkou dodací doby (tu už předem dealer avizuje cca 15 měsíců, ale zásadně na to nespěchám) a popř. představení nové "generace" (verze) např. za rok a potenciální zrušení objednávky? Je to možné? Šli byste v této době do Scouta?

 

Díky za rady

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@PatMik Upřímně, já objednávat teď s dodáním za 15 měsíců, počkal bych na FL, pokud bych nejezdil 15 let starou herkou. Dřív, než ti to auto vyrobí, už bude FL nejen představen, ale dost možná se bude hodně blížit jeho zahájení výroby. A třeba u FL Karoqa měli dodací lhůty docela příznivé. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...