Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

před 49 minutami, roman.semora napsal:

@Hamman Podle čísla konfigurace asi nedohledáš nic konkrétního, že? Že bychom ti tu s čekajícími kolegy vytvořili náplň práce na jedno odpoledne :D 

da sa hladat podla cisla komisie,ktoru dealer ma,ked auto zada do systemu...vin ma auto skor,ako je vyrobene,je to uz par dni pred procesom karosaren-lakovna....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 hours ago, patrikcevela said:

skor som dufal v to, ze to posielaju z fabriky podla sezony na zimnych/letnych, ale to som bol asi trochu viac optimisticky :)

 

Určite to musí prísť na letných, to by inak absolútne nedávalo zmysel. Plno automobiliek ponúka zľavy na zimné gumy alebo komplety, ja mám tiež kúpené zimné komplety od ŠA. To by som im to tam otrepal o hlavy keby mi prišli 2x zimné sady :) Museli by mať letnú a zimnú "sezónu" a ako extra gumy na dokúpenie by ponúkali na striedačku opak toho čo dodajú. To by v dnešnej dobe keď sa náhodne čaká mesiace až roky spôsobilo totálny chaos :D

Editováno: , autor: Nesh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, rok sledujem toto vlákno, tak pridám skúsenosť

 

17.1.2022 - objednaná O4 - Ambition + vybava ( odhadované dodanie 12/22 - potom posunuté na 8/23)

25.8.2022 - zmenená výbava na Style ( zmena v dodacej dobe na 11/22 )

12.10.2022 - vyrobené vozidlo

2.11.2022 - mi bolo odovzdané

 

Prajem vám skoré dodanie vozidla je to neprijemné čakať takto dlho ale z môjho pohľadu to stálo za to.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, Lukáš92 napsal:

No nie nečakal, a som rád :D ale bude to mať niečo dočinenia z kvótami dealera ako píšeš.

 

Bolo to fakt zmenou ceny zrazu skočila na skorší dátum :D záhada

 

pokud to je opravdu kvótama... Pro zajímavost - kde jsi objednával? Je to nějaký velký dealer?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 hours ago, Rapid1.0 said:

Návod pro všechny čekatele - změňte svoji konfiguraci o výbavový stupeň výše a auto budete mít dřív. :-D 

 

Kéž by. Mám Style + hafo další výbavy, čekám rok a půl a poslední verze je únor/březen. Velká leasingovka pro velkou firmu, takže to boří teorie o přednosti:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...