Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

Tak už mně volal dealer, že je auto na saloně. Čekal jsem necelých 8 měsíců. Kolega objednával ve stejný den jako já u stejného prodejce a ten už 2 měsíce jezdí. Počítal jsem s dodáním nejdříve po roce jak je zde celkem běžné, ale chyba lávky. Každopádně jsem rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se podělím o info. Combi style 1,5 TSI automat, původní komise na autosalon objednaná 9/21. Mnou převzatá 10/22 s s předběžným terminem dodání polovina února 23. V úterý přišel už asi 7 posun terminu na 27 - 29 týden z důvodu chybějících součástek do motoru 1,5 TSI. 

IMG_3128.jpeg

Editováno: , autor: Pavel1990
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Octavia RS, 7 DSG, 2.0 TSI

-8.3.2023 zaplacena zaloha / zadani do vyroby;

-26.5.2023 prevzeti auta (kdyby nebylo vady na laku, tak by prevzeti probehlo o necely tyden drive);

-kazdopadne prodejce mel auto "bookovano" u vyrobce, proto to slo tak rychle.

 

IMG_4918.jpg

Editováno: , autor: zdenal_cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jaký má vliv rychlá výroba na starší objednávky, ale přestože už dlouho čtu, jak rychle se vyrábí, tak mě znovu, už po třetí tento rok, o pět týdnů prodloužili termín výroby s tím, ze je opět možnost prodloužení a chybí díly. Takže tento rok mi to od 11 týdne odkládají pravidelně o 5 týdnu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Kentán01 napsal:

Nevím jaký má vliv rychlá výroba na starší objednávky, ale přestože už dlouho čtu, jak rychle se vyrábí, tak mě znovu, už po třetí tento rok, o pět týdnů prodloužili termín výroby s tím, ze je opět možnost prodloužení a chybí díly. Takže tento rok mi to od 11 týdne odkládají pravidelně o 5 týdnu 

A nemáš např. 1.5 v automatu? O pár příspěvku výš to zmiňuje Pavel1990, že nejsou díly. Mám stejnou motorizaci, předpokládané dodání v listopadu (předpoklad je někdy tuším z letošního února).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se za těch 11 měsíců dosavadního čekání naučil nevěřit tomu co říkají :) A nebo to brát aspoň s rezervou. Dle odboráře už snad několikátý týden je problém s dodávkou motorů EA211, odpadává vždy nějaká směna. Nicméně jestli jsem to pochopil správně, jsou to ať motory pro manuál nebo automat. Nejspíš tedy chybí i něco dalšího. Kdy jsi objednával?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...