Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

Tento týden jsem se víceméně náhodou dozvěděl, že mám od ledna objednané auto. Je kolem toho docela haló, protože bylo víc lidem objednáno, aniž by o tom věděli a mohli jakkoli promluvit do konfigurace. Takže teď se snaží u jednoho kolegy udat auto bez automatu atd.

 

Každopádně 2.0TDI Style liftback v lednu objednaný má přijít v lednu příštího roku. Teď objednaná várka pak prý velmi hrubě za rok a půl. Informace je ale zkreslená rámcovou smlouvou, Leasplanem atd. A přiznám se, že tomu moc nevěřím, protože lhůty by se měly zkracovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem si na konci dubna po 22 měsících převzal auto, tak jsem byl stejně imunní na zaručené termíny. Zatím najeto 4800 km a velká spokojenost s jízdou a spotřebou 5,3l a poslední tankování s jízdou po dálnicích za 4,9. Infotainment docela v klidu, jen se někdy po startu znovu restartuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@cross  jakou máš konfiguraci? A kdy objednávals?

 

Dle dnešních informací od mého dealera dojde nejspíš ke zkrácení dodání o 6-7 týdnů (dle systému, ještě čeká na potvrzení).

I ve škodováckém odboráři píšou už několik týdnů, že výrobní linka na Octavii jede naplno (konečně 😊)...

Editováno: , autor: PatMik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda, že tu dlouho čtu, zepodle odboráře jedou na plno, ale letos mi po čtvrté posunuli výrobu o pět týdnů s možností dalšího prodloužení z důvodu nedostatku dílů. Objednal jsem 1.2.2022 combi 1.5 automat s asi veškerou výbavou, včetně masážních sedaček a nezávislého topení 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dopoledne jsem měl hovor od prodejce, že auto bude vyrobené o něco dřív, než byl poslední slíbený termín.

Objednávka 7.11.2022 - odhadovaný termín 24 KT 2023

Dotaz 21.3.2023 - nový termín 40 KT 2023

19.5.2023 - polovina září

15.6.2023 - 28 KT 2023

Objednáno 2.0 TDI 110 kW, automat, Style+, tažné + nějaké drobnosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@cz_honza84 Tak to máme slíbený stejný výrobní týden - 28 KT 2023.    
Dnes jsem také dostal zprávu od prodejce.  Oproti poslednímu slíbenému termínu ze začátku dubna (29. - 31. týden) je to malý posun k lepšímu. Já ale objednával 07.03.2022 , takže kroutím už 16. měsíc.  
1.5 TSI DSG, Style+, tažné + něco navíc..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já objednával 21.11.2022 a rovnou mně byl oznámen termín 40.-42. KT.

Teď poslední informace z tohoto týdne je 33.-35.KT tak uvidíme.

 

Já objednával Scouta 2.0 TSI s komfort a klima paketem, přísvit do zatáček, KESSY, parkovací kamerou a tažným. 

 

Btw. Nevíte, jak cca dlouho trvá od zahájení výroby po předání u dealera? (je mně jasné, že každý dealer má jiné možnosti/kapacity)

Máte to nějak "vysledované"?

Editováno: , autor: PatMik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mna to trvalo ~4 mesiace :) Medzicasom bola odstavena a neskor dokoncena. Aktualne to vyzera ze neodstavuju, avsak ludi ktory dostali takto "cisto" vyrobenu je tu extremne malo cize tazko nieco odhadovat.

Ale u mna ked bola dokoncena, tak na autosalone bola do 3 tyzdnov, potom opravovali dvere, cize cca 4 tyzdne do prevzatia od dokoncenia vyroby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska přišla zpráva od dealera že je vyrobeno. 1,5 TSI DSG style. (Style plus, klima paket top, funkční paket premium, tažné a nejaké drobnosti ještě).

původní komise na autosalon objednaná 9/2021, mnou převzata a upravena 10/22 a dnes vyrobeno (6/2023). Tak snad se už nic nepokazí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

 https://cc.skoda-auto.com/fin/fi-FI/summary-scenic?activePage=summary&color=2X2X&configurationId=C91GGG7D&extraEquipments=GPK0PK0%7CGPJJPJJ&id=FIN%3Bskoda%3B2024%3BNX5S5Z%3B0%3BGYOYYOY%3Bmda20230630093028%3Bfi-FI%3B%3B63507%3B63507&interior=AP&modifiedPages=trimlines%7Cwheels%7Cextraequipments&snapshotVersion=b1cc0e6c-b78f-4a06-a6a3-b5e6bad886aa&trimline=NXS%7CScout6350763507&visitedPages=trimlines%7Ccolors%7Cwheels%7Cinteriors%7Cengines%7Cextraequipments%7Cservices

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...