Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

https://www.auto.cz/ukrajinsky-dodavatel-skody-obnovil-produkci-kvuli-vypadku-stala-vyroba-enyaqu-143229?utm_campaign=abtest189_panel_sluzeb_varBB&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 

Citovat

V tomto týdnu došlo u ukrajinského dodavatele k obnovení výroby, samozřejmě za zajištění bezpečnosti zaměstnanců. Zároveň jsme se rozhodli výrobu zdvojnásobit pro případ, že by něco nevyšlo. Od 16. týdne pak budeme ještě využívat alternativního dodavatele

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potkal jsem známého, co má dopravu a vozí auta pro ŠA

Ty nedodělané Octavie už vozí zpátky do MB. Tapeci chyběli všem, ovládání oken tam jen tak vidí, otevírají to za lanko, zavírá se za plech, prý kovbojka.

Ptal jsem se, proč to nevozili salónům - prý se nedohodli na penězích. Jako proplatit mechanika, co to za x.minut dokompletuje.

Ty auta, co nemají MATRIX svazek tam jen tak visí, otvory nepřelepeny, prší, sněží ...

Jsou tam i auta s odřenými celými boky.

V Kvasinách ty auta, co nemají ŘJ aby šli nastartovat na návěs tlačí tažnou tyčí. Občas se jim uvolní a jsou tam i auta s propíchlým chladičem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednáno 02/2021. Zásadně překonfigurováno, podle nového modelového roku, v 08/2022 (nevím jestli mě to poslalo na konec fronty). Teď jsem dostal informaci, že jestli se nic dalšího nepodělá, tak do prázdnin bude vyrobeno. Je to Scout v poměrně vysoké výbavě.

Editováno: , autor: Chloop
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na konec fronty tě to podle mě neposlalo, ale je fakt, že v některých případech změna konfigurace změní výrobní týden. Já taky přidával loni na podzim jeden paket a posunulo mi to výrobu o 3 týdny. Jenže od té doby se to ještě změnilo x-krát, takže ve výsledku ta změna konfigurace efekt neměla žádný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem debatil s jedním pražským prodejcem a ten mi řekl, že aktuálně nedokončené vozy odstavené na plochách kvůli dveřním výplním mají kompletaci naplánovanou až na období 07-12/2022. Ty dveřní výplně, které zvládají vyrábět jdou rovnou do nových vozů, které sjíždějí teď z linky. To znamená, že ti, co objednali dříve a měli "smůlu", že jim auto vyrobili v minulých týdnech budou čekat na vůz déle, než ti, kteří objednali později a mají plánovanou výrobu až třeba za měsíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taktéž mi vyvrátil spekulace o zdražování již objednaných vozů. Nemá žádné informace, že by k tomu mělo docházet. Aktuálně mu prý chodí auta objednané i více než před rokem. Od té doby proběhlo 4x zdražení a zákazníci auta dostávající za ty ceny, za které je objednali. 

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus si zažádat o aktuální informaci, protože to se mění klidně i několikrát za měsíc. Já měl taky ještě nedávno 14. Týden a co tak sleduju, vícero lidem prodloužili na 18. Týden. Přijde mi ze to takhle prodlužovali hromadně. Zkus si to ověřit a dej vědět. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...