Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

Dnes jsem opět komunikoval s dealerem, tak pro zajímavost:

 

Citovat

Dobrý den pane xxxx,
ano stále 19-21 týden.
Dobrý zpráva je, že se podařilo obnovit výrobu výplní dveří po požáru z ledna.
Vozy tedy nyní chodí přímo z linky a kompletní.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Rapid1.0 napsal:

@kober Ačkoliv mi přijde, že info od prodejců se ve stejný čas dost liší a taky nemají vždycky pravdivé informace, každá taková zpráva je pozitivní. Výrobní týden 19-21 máš stanovený už jak dlouho?  

 

Tenhle termín mam už od ledna.

 

před 3 minutami, Hamman napsal:

Hlavně ta část, že chodí kompletní, není pravda :)

 

Taky se mi to nezdá, dle informací odjinud si taky myslím, že nedokončují vše, tak už nevím co si myslet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, kober napsal:

Taky se mi to nezdá, dle informací odjinud si taky myslím, že nedokončují vše, tak už nevím co si myslet...

 

Teď jsem se na to díval, kolik jich dnes sjelo komplet a kolik nekomplet, takže mě věřit můžeš :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Hamman Tak chápu že se nesmí provalit interní informace. Ale mám naplánován tento týden na výrobu. Dá se zjistit jestli tam je 2.0 TSI s DSG 4x4 Style skoro v plné palbě, např. s nezávislým topením? Barva modrá (nevím jestli Titan nebo Láva, za ten rok se barvy měnily). Takových aut se určitě nedělají mraky :-). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@boban1108 Já si teda myslím, že neotravuješ, kdyby ses po 3 měsících ozval kvůli aktuální informaci o výrobě Tebou placeného vozu. Já takhle prudím svého prodejce každý měsíc. :) Ale jestli to chceš nějak zakamuflovat, tak bych napsal prodejci, že chceš VIN kvůli tomu, aby sis zatím vyřídil nejlepší možný pojištění na auto. :-D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, JPB napsal:

A dokončují se i auta, která byla odstavená po požáru? Moje bylo vyrobený v 02/22, ale bohužel už bez výplní...

Nápodobně. Mám objednaného Scouta 2.0 TSI. Podle infa co mám je už vyrobeny ale nekompletní. Čeká se na výplně dveří. Žádné další informace se mi u prodejce zjistit nepodařilo. Objednáno 04/2021, původní termín 11/2021, pak v 02/2022..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@MatessH Taková auta budou prodejcům, podle mého názoru, chodit zcela náhodně tak jako tomu bylo loni, když kompletovali auta z odstavných ploch, kvůli chybějícím čipům. Můj prodejce říkal, že jim pak dodali auto, o kterém ani nevěděli, že má přijít. U odstavených aut se nejede podle toho, které tam je déle, ale prostě to berou z kraje a auto, které tam stojí třeba o měsíc déle ale uprostřed, tak má smůlu. Taky jsem tu někde psal informaci od jiného prodejce, že prý ve velkém mají dokončovat tyto vozy ve druhém pololetí, tedy 7-12/2022. Takže dodání takových vozů bude čistě o štěstí. Může ti přijít za měsíc, ale i za půl roku. Taková je asi realita, bohužel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Rapid1.0 napsal:

To by odpovídalo tomu co mi říkal prodejce. Minulý týden se jim na prodejně objevily naprosto nečekaně tři jiné Octavie objednané ve zhruba stejném termínu jako ta moje. Takže nám tu chybí jen aktuální letecké snímky odstavných ploch a můžeme podle barvy tipovat kde stojí.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A může být  postupně hůře a hůře. Koncern VW AG se dle přiloženého článku nebude soustřeďovat na objem výroby, ale spíše na svoje marže a tak bude postupně čím dále, tím více, osekávat a rušit modely se spalovacími motory a vyrábět auta vyšších kategorií, tedy asi elektromobily. Pojem Volks-wagen, čili lidový vůz bude pravděpodobně definitivně pryč, že by nastával čas na přejmenování koncernu?

 

https://www.novinky.cz/auto/clanek/volkswagen-zrusi-desitky-modelu-a-zameri-se-na-drazsi-vozy-40392963#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.web.nexttoart&dop_req_id=mzumSaisjHu-202204061107&dop_id=40392963

 

 

Editováno: , autor: DušanV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj pánové, čeká tu pls někdo na RS v edici 120 let motorsport? Změnili Vám to někomu na obyčejnou RS? Případně neví někdo, jak je to aktuálně s Cantonem u Octavií u již objednaných vozů? Díky!

Editováno: , autor: iphonik4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...