Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

Taky 3.6 budu už kroutit rok, výroba ma být za 3 týdny, takže uvidím jestli budu taky bouchat smutně šampáňo nebo ne…

 

Každopádně, kdybych auto neměl, tak bych se jim na to už v lednu (původní termín) vys… a koupil něco jiného

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem zimáky kupoval na týden :D.. vyplatilo se. Auto mělo být na konci října a nakonec bylo v prosinci. Na začátku prosince začínalo mrznout a sněžit, tak jsem koupil na superba zimaky a za 2 dny volali Dobrý den máme pro Vás připraven vůz.

 

Tak hodně štěstí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlásím taktéž posun. Z týdne 19-21 na 22-24. Dle prodejce to natahují, aby jich vyrobili co nejvíce s výplněmi a nemuseli posílat na odstavné. Ale podle mě je to jeho zbožné přání a ví stejný h***o jako já 😆. Ale pokud bych si měl vybrat, tak radši ty 3 týdny ještě počkám, než aby to stálo...

 

Každopádně jedno je jisté, na auto budu čekat rok, objednával jsem 3.6.2021. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kober napsal:

Tak hlásím taktéž posun. Z týdne 19-21 na 22-24. Dle prodejce to natahují, aby jich vyrobili co nejvíce s výplněmi a nemuseli posílat na odstavné. Ale podle mě je to jeho zbožné přání a ví stejný h***o jako já 😆. Ale pokud bych si měl vybrat, tak radši ty 3 týdny ještě počkám, než aby to stálo...

 

Každopádně jedno je jisté, na auto budu čekat rok, objednával jsem 3.6.2021. 

 

Posílají se pořád, ale už ne tolik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...