Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

před 40 minutami, Hamman napsal:

Tak ja jako idiot z minula, ktery z toho mel srandu, ze fotis jak agent pres plot, na to prdim, abych pro vas kontroloval výrobu a ty muzes chodit pocitat auta, treba se trefis 🤷🏽‍♂️

Já jsem rád za každou zprávu. Jen mě napadlo že to asi na té ploše nebudou celé prmřehazivat aby dodělal to poslední co to tam přijelo jako první. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Rapid1.0 napsal:

Ví někdo, jaké výbavy a materiály dveřních výplní jsou schovány pod tím označením V1-V4? V4 teprve bude nabíhat, a vzhledem k tomu, že RS teď vůbec nejdou, tak to asi bude RS. 

Podle stavu vyroby ano, zbytek uz jede kompletni (povetsinou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď shodou okolností informace od prodejce - potvrzuje pravost údajů uvedených výše o dveřních výplních V4 - RS - nástup výroby od 25. týdne, neboť se mi posunul výrobní týden z KT 22-24/2022 na KT 25-27/2022. Takže další měsíc. Tímto posunem taktéž "oslavím" rok od objednání (21.6.2021) a taktéž spadnu od MR2023. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

chtěl jsem se zeptat, jestli je tady někdo, kdo v posledním měsíci auto doopravdy dostal, protože mi přijde, že se všem shodně posouvají termíny. Jen pro info: 4/2021 objednáno přes Arval: 1,5TSi DSG, combi, Style+, Sportplus, bezpečnost, panorama, tažné. 

 

1. Info Arvalu 4/2021: Budeme dodávat na přelomu říjen/listopad

2. Info Arvalu 6/2021: Budeme dodávat před vánoci. 

3. Info Arvalu 8/2021: Vypadá to, že budeme dodávat po vánocích. (Pak jsem začal komunikovat přímo s prodejcem) 

4. Info od prodejce 9/2021: Výroba je zaplánována na 52kt.

5. Info od prodejce 1/2022: Výroba se posunula na 7-9kt. 

6. Info od prodejce 2/2022: Výroba bude nejdříve 29kt (po vyhoření Grupo Antolin.)

7. Info od prodejce 3/2022: Výroba je naplánována na 18kt. (obnovili výrobu výplní)

8. Info od prodejce 4/2022: Výroba byla přesunuta na 21-23kt.

9. Info od prodejce 5/2022: Výroba byla přesunuta na 24-26kt. 

 

Vždy se ozvu +- týden před plánovaným termínem a vždy je to o měsíc posunuto. Po tom co tady sleduji příspěvky ostatních, tak mi přijde, že někdo ve škodovce každý týden zmáčkne Ctrl+A a hromadně všem posune termín o jeden měsíc. Do teď mi to nějak extra nevadilo protože jsem měl z Arvalu O4 půjčenou ale zítra přebírám po kolegovi 2016 O3 Ambi, 1,6TDi bez jediného příplatku (Asi nejhůře zpřevodovaný motor co znám) a zatím jsem tady poslední dobou neviděl jediný příspěvek o tom, že by někomu vyrobili jeho kompletní auto. Prodejce údajně nemá info o tom, jestli je auto vyrobené a stojí na poli nebo se na výrobu stále čeká. Netuším, jestli auta co mají panoramu posílají na pole taky, protože by tam třeba mohlo začít zatékat a popravdě se začínám obávat jestli auto reálně letos uvidím. 

 

Díky za odpovědi :-) 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem objednaval Style 1.5eTec, DSG.  Krom kůže a panorama střechy  je plna výbava. Objednáno 3/2021 dodáno 2/2022 těsně před vyhořením toho skladu. Auto bylo vyrobené koncem ledna takže ani nikde nestálo.  

 Btw: odklad jsme mel 3x nejdřív to mel byt říjen poté listopad a pak ze to stihnout do Vánoc nakonec dodané začátkem února. 

Editováno: , autor: MarcianoMLK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je auto vyrobené, tak dealer info má. Pokud autu něco chybí, tak je označené jako nekomplet. Za 10 dní už budu na čekané 15 měsíců a auto stojí od začátku května na odstavné ploše. Chybí výplně. Do konce září jsou to už jen 4 měsíce👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako čekat 15 měsíců to bych se jim na to vysral. Sám jsem uvažoval ze pokud to do konce unora nebude tak jdu k jiné značce nebo koupím skladovku. Ale když to dnes vidím tak bych to i snad zrušil. Už 4x reklamace  na matrixy(špatně cloní a blikaji random na auta) dnes vyjádření ze skodovky ze ta kamera mám tolik funkci ze si občas žije vlastním životem. Takže je to vlastnost světel. 😀😀poslední skodovka v baráku 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, MarcianoMLK napsal:

Jako čekat 15 měsíců to bych se jim na to vysral.

 

No, to je taková sofiina volba, protože vysrat se na to a koupit skladovku znamená dost si připlatit (i v případě, že auto máš v top výbavě), nehledě na to, že ochota dát teď slevu bude asi menší, než loni (my jsme tím poměrně dost ušetřili). Nebo se na to vysrat a objednat jinde, kde situace taky není růžová.

 

Jinak já čekám prakticky rok, známý už čeká 14 měsíců (ale ten si objednal RS).

 

Nejhorší je, že jsme se loni rozhodovali jestli Kodiaqa nebo Octavku a nakonec jsme vzali O a kolega Kodiaqa. Ten už se 8 měsíců vozí a my čekáme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...