Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

Tak jak jsem říkal tak se stalo, auto posunuto na listopad 2022 (KT43-45). Takže dnes jdu vybírat něco jiného a až jednoho dne auto bude, dost pravděpodobně ho jenom otočím. Tímhle tempem začínám věřit, že auto dostanu v lepším případě někdy 2023 a kdoví, jestli ŠA vůbec dodrží smluvní cenu.

 

Jedno je jasné, na auto budu čekat minimálně rok a půl a bude to moje poslední Škoda, protože tohle je neakceptovatelné selhání.

 

Od dealera:

 

Citovat

....

bohužel nemám úplně dobré zprávy, protože došlo k výraznému snížení kvót na verzi combi a k posunu všech klientských objednávek.

Vaše auto má nyní předpokládaný termín výroby na 43-45 týden 2022.

....

 

Editováno: , autor: kober
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ah, mám černé schéma tak jsem to neviděl :)

 

Jinak jsem na supportu vznesl velmi nasraný dotaz co to ***** má znamenat, kde je k tomu nějaká informace, že si s termíny házejí jak chtějí, bez komunikace, že čekat ROK NAVíC je šílené. Tak prej předaj na oddělení a ti se mi ozvou - asi abych se uklidnil a pak mi řekli jenom smůla 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvoty udava koncern a muze to tak byt, ze se auta vyrabeji rychleji, nez se stihaji dodavat dily a tim padem se pak ani nedodelaji nehotove a stejne budou pribyvat dalsi.. duvodu muze byt vic, ale tenhle dava smysl :)

 

Jde o vsechny auta

Editováno: , autor: Hamman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čo viem od vedúceho predaja v istom slovenskom meste tak na novú Octaviu sa čaká minimálne 16 mesiacov, Karoq 2024+. Inak haluz celkom, bol som si po koberce do auta a pán vybavoval ešte niečo cez telefón a niekoho sa pýtal, či má vôbec robiť objednávku lebo nieje dostupný nárazník (myslím, že sa jednalo o Seat).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, měl bych dotaz k lidem, kteří se pohybují ve výrobě, případně jsou dealeři. Mám od 9/2021 objednanou Octavii RS 120 let motorsport liftback, MAMBA green, TSI DSG. Dnešní info od dealera, svítí mu tento týden a vidí zaplánování do výroby. Co přesně to tedy pls znamená? Mám již nějakou naději, že tento týden zůstane? Je u dealera nějaký rozdíl v odhadovaném datu výroby vs zaplánování? Teoreticky i kdybych se již dočkal, tak odstavují se pořád nedokončená auta? Díky moc všem a přeji pevné nervy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle toolu, který mají prodejci k dispozici a kde sledují očekávané datum výroby je mezi těmito pojmy rozdíl, mně svítí očekávané datum výroby xy, ale zaplánování do výroby je prázdné. Já objednal to stejné co ty, DSG, limitku, jen v Černé barvě, objednáno 25.8. Aktuálně mám posunuto na Září (čti neurčito). Takže držím pěsti ať ti to zkompletují na lince a jde to hned za tebou, budu se těšit na fotky a feedback z toho výfuku B-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, iphonik4 napsal:

Kluci, měl bych dotaz k lidem, kteří se pohybují ve výrobě, případně jsou dealeři. Mám od 9/2021 objednanou Octavii RS 120 let motorsport liftback, MAMBA green, TSI DSG. Dnešní info od dealera, svítí mu tento týden a vidí zaplánování do výroby. Co přesně to tedy pls znamená? Mám již nějakou naději, že tento týden zůstane? Je u dealera nějaký rozdíl v odhadovaném datu výroby vs zaplánování? Teoreticky i kdybych se již dočkal, tak odstavují se pořád nedokončená auta? Díky moc všem a přeji pevné nervy.

To je nějaká provokace, ne? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, JirikHL napsal:

No ať z toho výfuku nejste zklamaní :) Žádný Remus to není. 

To podle mě od toho nikdo ani nečeká, spíš malinko decentní výfuk je jediná věc co tomu autu chybí, i kdyby to mělo být jak trojková edice RS230. Tím, že pořád čekám na objednané auto tak jsem koupil skladovku, RS TSI, výroba 11/2020 - tam se ještě nedávaly ty sound boostery do kabiny. Když jedu podél svodidel, kde se ten zvuk odráží, tak to auto zní férově jak vysavač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@roman.semora díky! Určitě nahraju fotky a postřehy :) od toho výfuku ale taky moc nečekám, uvidíme. Každopádně už by to chtělo prolomit ŘJ kvůli úpravám. Na svoji O3 RS jsem měl APR na TSI a bude mi to chybět.

@petr.podzimek proč myslíš? Jen se ptám, na názory a zkušenosti k mojí informaci. Taky je to už můj 3. termín a do toho jsem měl problémy s konfigurací, kdybys tohle vlákno četl, tak jsi par stránek zpět moji esej zaznamenal. Nejedná se o žádnou provokaci, jen od dealera nemám bližší info a vím, že se tu nachází lide, kteří se ve výrobě pohybují. Toť vše...

Editováno: , autor: iphonik4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, díky, zrovna to čtu. pro nás čekače alespoň jedna pozitivní zpráva. Zbývá 16.343 Ks. I když je to teorie, protože z článku lze usuzovat, že stále určité množství vozů z výroby padalo doposud na shromaždiště nedodělávek. 

 

M13 Octavia - Na montáži se jede 19 vozů pod plán, čistá rozpracovanost je 646 vozů. V minulém týdnu se vyrobilo celkem 4 733 vozů, z toho 1 711 Enyaqů a 3 022 Octavií. Zpracovávaly se i nedokončené vozy Octavia, celkem 1 125 vozů. V M13 se již jede i v noční směně, ale pouze sníženým taktem 357 vozů za směnu. Výrobu opět zasáhly chybějící díly na vozy Škoda, v minulém týdnu musela být snížena rychlost na historické minimum 250 vozů za směnu, což znamená 750 vozů denně. Vytíženost haly M13 byla tedy na 56 %. Nyní se jede sníženým taktem 1.19, což představuje 347 vozů za směnu, 1 040 vozů denně. Tento týden by již nemělo spadnout ani jedno auto s chybějícími výplněmi dveří, naopak výrobce výplní se rozjel natolik, že se bude ještě zpracovávat 300 vozů denně navíc na odstavných plochách. V

Editováno: , autor: MatessH
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...