Jump to content

Dlzka dodania novej octavie

SaHo
 Share

Recommended Posts

Na mojej objednavke zacali robit koncom augusta a doposial ziadne info zo Skoda auto. Delear ani netusi, co je s tym. Informovanost Skoda auto a podavanie informacii ohladom objednvaky ziadna. Opytal som sa viackrat a vraj ani dealer nemoze zistit info ohladom objednavky. Ma niekto podobny problem ?

Isto ich pouziju na nove auta, ktore idu z linky. Tie co su odstavene tak budu este cakat. Nikto sa nestazuje a vsetci radi cakaju.

Tiez su uprednostovane modely s vyzsou marzou a mozno aj zapadany trh. Len neviem ako sa pojde po nove auto na Slovensku, ked je zakaz vychadzania a predaj aut tam asi nebude. 

před 6 hodinami, boban1108 napsal:

Dokud to auto nebudu mít, tak jsem ke všem takovýmto zprávám velmi skeptický. Už točím 8. čekací měsíc. 

Příští týden se nějaké směny nepojedou a co jsem zaslechl má jet jen první týden v prosinci.

BD31514E-AB90-4020-81A2-F2F4A2DBAFF4.jpeg

Fakt si nemůžu pomoci, ale čím dál více mi to připadá jako záměrné omezování výroby. Možných důvodů mě napadá několik. Od snahy Škodovky vyrobit co největší počet ekektroaut, aby se snížily poplatky za emise, po záměrnou snahu otrávit některé čekající zákazníky, aby bylo možné jejich, před více než půl rokem objednaná, auta prodat za vyšší cenu jako skladovky. 

Doufám, že se hluboce mýlím. 

• Upvote 1