Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

@HammanJá po odeslání objednávky měnil přípravu na tažné na plnohodnotné tažné. Ten můj kolega, co mu auto vyrobili za 2 měsíce, už při zaplánované výrobě změnil rezervu (z lepící sady na kolo). Mi neříkej, že měl štěstí i v tomhle :D Nebo zrovna tohle je jen typ změny "Místo komponenty A tam dáme B" a proto to jde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ony ty ceny byly ještě stejné. Já to měnil asi 10 dní po objednávce. Nicméně si nepamatuju, jestli jsem v té době měl už zaplánovanou výrobu - já ještě možná ne. Ale on už měl - chtěl měnit i barvu a dostal info, že to už měnit nesmí (že prý změny max 30 dní před výrobou). Ale to mi zase nesedí na to, co píšeš :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 10. 2022 na 5:41, Hamman napsal:

Zajimavy, ja resil automat misto manualu a virtualni kokpit (jeste na Superbu) a jako slo by to, ale s cenou by hejbali na aktualni cenu ty konfigurace, ne jen na tu dodanou cast. Ze by to pak neslo ve chvili, kdy to ma VIN by i davalo smysl, kvuli planovani a dodani dilu

 

Vždy můžeš měnit výbavu bez dopadu na případnou změnu ceny po zdražení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 10/11/2022 at 2:49 PM, Martin_RS_TDI said:

Dnes info od dealera, že se dnes vozidlo začalo vyrábět. Nejpozději do začátku příštího týdne má být údajně u dealera.

Objednáno 9/2021 RS TDI bez dcc a nez. topení jinak vše včetně ergonomic seat.

Update: dnes (tzn. v den kdy mi bylo řečeno že auto bude dovezené do dealerství) přišel email od dealera, že se výroba zpozdí minimálně o 4 týdny. Před týdnem mi bylo řečeno, že už je auto ve výrobě. Přijde mi že si z nás fakt dělají dobrý den už

unnamed.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Martin_RS_TDI Mě to dealer před týdnem taky tvrdil, nicméně říkal mi cca 1-2 týdny a že důvodem jsou zrušené směny. Nakonec to bylo jenom o 3 dny. Ujišťoval mě ale (2x), že už se nemůže stát, že se auto posune o měsíce, ale jenom o ten skluz. To jestli se vyrobí nebo nevyrobí v celku nebyl schopný garantovat.

 

Jinak škodovácký odborář tomu odpovídá.

 

image.thumb.png.96d0e807e0bcc6e845aff3fe1eb76996.png image.thumb.png.1326cee43697ad576ccdbd52972fbe86.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Martin_RS_TDI napsal:

Update: dnes (tzn. v den kdy mi bylo řečeno že auto bude dovezené do dealerství) přišel email od dealera, že se výroba zpozdí minimálně o 4 týdny. Před týdnem mi bylo řečeno, že už je auto ve výrobě. Přijde mi že si z nás fakt dělají dobrý den už

unnamed.jpg

Na tvůj termín jsem zvědavý. Já mám objednáno RS_TDI od 08/2021 a já mám zatím info o dodání začátkem 2023.:-) (navíc výbava Canton, nezávislé topení a Asistovaná jízda 2.0, Clima packet a Sunset)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@cross Mám pouze info ohledně zahájení výroby 11.10.2022 (dle přiložené tabulky), nic víc moc nevím. Můj dealer mě uplně informacemi nezahrnuje, v podstatě na co se nezeptám to nevím.

@kober Tak to máme zhruba podobné informace to vypadá, věřím že letos do vánoc se dočkám.

@JRCZ Já jsem objednával letos v lednu, s tím že jsme překonfigurovávali auto objednané dealerem v 09/2021, tzn o měsíc později než ty. Tím že jsem dělal konfiguraci letos v lednu tak např. Canton nebyl ani na výběr, asistovaná jízda byla max 1.5 Top, no a nezávislě topení nemám, tak je možné že tyhle tři položky dělají ten rozdíl, ale fakt netuším, každopádně dám vědět když se situace nějak pohne

image001.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...