Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

Nezávislé topení by rozdílovou položkou být nemělo. Mám konfiguraci z 8/21 a během 8/22 jsem přidával právě nezávislé topení, a 2.9. jsem měl zaplánováno výrobou , pak 27.9. zahájení výroby. Leda, že by nezávislé topení byl naopak urychlovač :D Canton mám v základu a asistovanou jízdu 2.0 top.

 

Ale dost spekulujeme, za 54 stránek tady nebylo žádné relevantní info o tom, jakým způsobem se auta do výroby plánují.

Editováno: , autor: roman.semora
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávám svoje info po dnešním tel. hovoru s dealerem. Podle všeho je moje auto zaplánováno na zítra 20. 10., ale Škoda prý teď vyrábí auta cca s měsíčním zpožděním. Auto sice prý může být vyrobeno nekompletní, ale to se týká hlavně Kamiqů, Scal a Kodiaqů. Jinak jsem objednával 3/22, překonfigurovávala se nějaká dřívější objednávka dealera. Tak snad se třeba do konce listopadu dočkám :)

Editováno: , autor: Poncho_018
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja pridam len pre statistiku

 

Objednane: 22.3.2022

 

Predpokladany termin dodania: 33/34kt 2022

 

Novy predpokladany termin dodania: 37kt 2022

 

Nova sprava o tom ze auto bolo vyrobene: 28.9.2022

 

Nemam teraz ziadne info kedy pride do Bratislavy 🫠

 

Update:

20.10.2022 mi bolo oznamene ze auto sa presuva z externeho? skladu a je na ceste do Bratislavy 🔥

 

Vybava v prilohe

 

car-card-C7KN6HAK.pdf

Editováno: , autor: olso
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, olso napsal:

Ja pridam len pre statistiku

 

Objednane: 22.3.2022

 

Predpokladany termin dodania: 33/34kt 2022

 

Novy predpokladany termin dodania: 37kt 2022

 

Nova sprava o tom ze auto bolo vyrobene: 28.9.2022

 

Nemam teraz ziadne info kedy pride do Bratislavy 🫠

 

Vybava v prilohe

 

car-card-C7KN6HAK.pdf 680 kB · 32 stažení

Ja mám na 95% objednané to isté čo ty od 9/2021 a posledný termín dodania mám 2/2023. Keby aspoň nedrístali o tom, ako idú podľa poradia objednávok a dostupnosti dielov pre jednotlivé výbavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi v tom odboráři neumím správně číst, ale minulý týden jeli nejspíš dobře :D Člověk by i řekl, že se mu snad o nějaký ten den zkrátí dodací doba :D

image.thumb.png.30f96afe7ba24d0ca582a2bc9e4cfc2f.png

 

EDIT: https://www.novinky.cz/clanek/ekonomika-skoda-auto-ve-vrchlabi-navysuje-vyrobu-prevodovek-40412078

Editováno: , autor: cross
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky přidám troškou do mlýna. Objednával jsem 9/2021 s tím, že to bude trvat cca 12 měsíců. Auto už mám vyrobené a příští týden si ho jdu vyzvednout. Zaplánováno bylo na 41-43kt. Je to scout 2.0tsi modrá race se vším mimo DCC a Panoramy. Samozřejmě 360 kamery nejsou a kompenzace 4800,- 🙄 Ale aspoň už je hotový, ty kamery v octávce nejsou stejně žádná pecka, ale chtěl bych je 😢

  • Líbí se mi 2
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, cross napsal:

Asi v tom odboráři neumím správně číst, ale minulý týden jeli nejspíš dobře :D Člověk by i řekl, že se mu snad o nějaký ten den zkrátí dodací doba :D

image.thumb.png.30f96afe7ba24d0ca582a2bc9e4cfc2f.png

 

EDIT: https://www.novinky.cz/clanek/ekonomika-skoda-auto-ve-vrchlabi-navysuje-vyrobu-prevodovek-40412078

Pro čekatele tam tedy moc optimismu není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, SUPLP napsal:

1.5 e-tec, style, kombi

Objednávka 07/2021 - předpokládané dodání do konce června 2022, potom posun na půlku srpna, potom konec září, potom půlka října, aktuálně půlka prosince ...

 

To je rok aj 5 mesiacov, tak isto s podobnou speckou to teraz vychadza mne, akurat so styrmi posunmi. Co tu tak zhruba sledujem, to je +- max cakacia doba co tu bola. Dal som si to ako posledny termin, potom to chcem zrusit, ale brzdi ma to, ze tym im urobim akurat tak radost, lebo teraz to predaju tak o 5000€ drahsie, mozno aj viac.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem teda furt nasranej teda. Jasně, auto už mám týden doma jezdí to, je to fajn, mám z toho radost, atd., ale to jsem jaksi čekal, že. Co jsem nečekal, že auto dostanu o 10 měsíců později. Kdybych si to "nevyřval", čekal bych až do února (tedy o 4 měsíce déle!). Stejně jako @cross jsem objednával červen 2021. Při předání od Škody ani nic, žádné sorry že to trvalo, nebo "tady máte poukaz na 2 tisíce do eshopu", nebo cokoliv. Dealer jak by smet. Vlastně jsem nejvíce rád, že mám tohle za sebou a nemusím na to myslet. Každopádně bych si hodně rozmyslel, zda půjdu do Škody znova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kober Já čekal 17 měsíců. A upřímně řečeno je ten zážitek převzetí auta mnohem větší. Člověk je natěšenější. Když přijdeš, zaplatíš a odjedeš, tak je to sice taky hezké, ale s tímhle se to nedá srovnat. Já bych už tak nažhavený, že to byl prostě opojný pocit. Vše zlé je k něčemu dobré. 

  

Jinak nějaká sleva? Já to dostal po 17 měsících za stejnou cenu. A teď si představme, že by prodejce přišel a řekl by mi: ceníky se v mezidobí změnily, i konfigurace je lepší, bude to o 100.000,- dražší. A takzvaně ber nebo nech být. Tedy nechat být? Prodejce zajásá, protože to nové auto okamžitě prodá za aktuální, tedy vyšší cenu. A já bych zase mohl rok a půl čekat. Spíše se obávám, že bych těch 1000.000,- asi dobrovolně připlatil. 

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to teda za "ok" považoval, kdyby veřejně nelhali a prakticky mě neposlali do prdele :) Mám ještě trochu obavu z toho, že to mám na zaměstnaneckou slevu a jestli jsem to pochopil správně, tak se vztahuje ke dni předání, na objednání. A za ten další rok a půl se může stát cokoliv :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že v tomto směru můžeš být v klidu. Já to taky bral na zaměstnaneckou slevu a pro mého dealera bylo důležité abych byl zaměstnancem firmy v den objednávky (mám smlouvu na dobu neurčitou). Jestli ve firmě budu pracovat za rok až auto dodají je prý nezajímá. Při předání chtěli akorát podepsat prohlášení že si myslím 6 měsíců nekoupím s touto slevou další auto a pak jen chteli poslat kopii velkého techničáku, aby si ověřili že je auto opravdu přihlášeno na mě. Toto jsou podmínky Škody a řekl bych že tím pádem by to mělo být u všech dealerů stejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše Jirka, podstatný je den objednávky. My taky brali přes zaměstnaneckou slevu (na manželku), ta mezitím odešla na mateřskou a tím, že byla na určitou, tak ji smlouvu "nečekaně" neprodloužili. Ale to je nezajímá.

 

Jenom musela podepsat papír, že minimálně rok auto neprodá a další rok nemá na slevu nárok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...