Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

Som na tom podobne, RS liftback TSI DSG, dnešné info od predajcu, výroba bola zahájená 9.11 auto však padlo do tzv. sklzu ako aj všetky octavie za posledné týždne. Pozitívne na tom je, že podľa predajcu, niektoré ktoré boli v sklze im už postupne začali prichádzať na predajňu. Môj predpoklad je, že ten sklz znamená auto vyrobené ako nekomplet a odstavené, otázkou zostáva aké diely vlastne chýbajú, čo sa asi nedozvieme.  Zaujímalo by ma však kde tie autá dokončujú, v predchádzajúcich príspevkoch bolo že ich odstavujú aj pri Brne, čo je od závodu v MB teda dosť veľká vzdialenosť na to aby tie možno aj tisíce vozili späť na dokončenie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 10. 2022 na 14:54, SUPLP napsal:

1.5 e-tec, style, kombi

Objednávka 07/2021 - předpokládané dodání do konce června 2022, potom posun na půlku srpna, potom konec září, potom půlka října, aktuálně půlka prosince ...

 

 Jedeme dál - aktuálně konec ledna 2023

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, cross napsal:

@Zdenek 13 A jaká konfigurace? Podle mě je lepší mít v tak krátkém termínu auto vyrobené a nedokončené - už je tam taková ta větší jistota, že v příštích měsících auto budeš mít :)

 

Nic speciálního TDI, manuál, Style Plus. Z "problematické" výbavy Side assist (Ochrana cestujících) a Matrix. 

Podle všeho ale za nedokončenými vozy nyní stojí nějaký globální problém a ne nedostatek jednotlivých dílů.   

 

@patrikcevelaAuto bude vždy na letních

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 minutes ago, patrikcevela said:

mam objednane nieco podobne ako ty, vyroba bola W41, auto stale nekompletne. Cize...

Osobne v tomto pocasi nepovazujem za celkom najstastnejsie ze auto niekde stoji na blate a mrzne. 

A to som celkom zvedavy, na akych gumach pride, ked pride :)

 

Konkrétne modely gúm som našiel v konfigu pod energetickým štítkom, je tam QR kód / PDF príloha. V prípade 17" ti škodovka náhodne dá jeden z 3 modelov, neviem ako je to pri ostatných velkostiach. Alebo ťa zaujímalo práve ktorý z tých 3 to bude?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Pedro32 napsal:

Mám to stejně, pánové. W45 mi to šlo do výroby a v úterý 15.11. jsem ověřoval, jak to vypadá -> stále neukončená výroba a poznámka v systému, že čeká na nějaký díl (není specifikováno). Od té doby ticho.

Přidám do statistiky - mám začátke výroby W39, stále nedokončeno. Dealer říkal, že mají od ŠA info, že do konce roku auta hotová nebudou; jiný zdroj ve ŠA říkal, že v systému vidí nějaký hrubý odhad s dokončením na konci Listopadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, roman.semora napsal:

Přidám do statistiky - mám začátke výroby W39, stále nedokončeno. Dealer říkal, že mají od ŠA info, že do konce roku auta hotová nebudou; jiný zdroj ve ŠA říkal, že v systému vidí nějaký hrubý odhad s dokončením na konci Listopadu.

 

Zkoušel jsem zaotravovat čistě na zákaznický servis Škodovky, jestli jsou schopni dodat nějaké jiné info než dealer. Prý to předali na příslušné oddělení, tak uvidíme.

 

Ono to asi bude taky hodně i o dalších věcech, než o konfiguraci. Nějaké roční kvóty dle dealera, věřím tomu, že korporáty, leasingovky, objednávky pro stát(y) v podobě aut pro policajty atp. My jako fyzické osoby budeme na konci potravního řetězce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 59 minutami, Zdenek 13 napsal:

Víte o nějakém dokončeném autě za poslední 3 týdny?

kromě naložených kamionů, které potkávám na dálnici, jsem taky o ničem neslyšel. :) -> takže asi musejí něco finálního vyprodukovat.

Editováno: , autor: Pedro32
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pedro32Nic ti neřeknou, už to tu zmiňuju poněkolikáté, ale poslali mě prakticky do prdele :D Na úvod čekej odstavec, že aktuální doba, covid, konflikty, blablabla. Pak že dělají vše pro to, aby to bylo co nejdřív. A pak že se máš bavit jen se svým dealerem, že ten ví všechno nejlíp.

@HammanHmm, takže už provokuješ i veřejně :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...