Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

Naopak teď by mělo být velké dokončování. Mají nedodělaných přes 30 tis. aut a chtěli by se do konce roku dostat pod 20 tis. Teď můžeme doufat, že budeme mít kliku a dokončej to naše. :D
 

 

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-firmy-euro-7-nevime-jestli-je-to-ignorance-nebo-arogance-eu-zni-z-automobilek-221488?amp=1

 

(info je jen ve videu)

Editováno: , autor: Pedro32
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen uvádím, co padlo ve videu. Věřím, že když vedení zavelí, tak tam naženou lidi a dokončujou. Pokud vím, tak mají výběh výroby, takže to s výrobou nových aut není moc slavný a můžou se zaměřovat na dokončování. Taky podotýkám, že to video je už pár dnů staré a museli se na to vrhnout dřív. Asi nečekali na požehnání redaktorky ze Seznam zpráv. ;)

Editováno: , autor: Pedro32
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, tak se poštěstilo a po 16 měsícíh jsem včera skutečně vyzvedl objednané auto. Zatím mám za sebou cca 100km od dealera.

 

Co jsem si všiml oproti O4 2020 - ukládací prostor pod loketní opěrkou je o krapet menší a plytší, stále je ale dostatečný pro drobnosti; elektricky ovládané víko kufru je mnohem tišší až ten mechanismus nejde téměř vůbec slyšet.

 

Dostal jsem auto na antracitových Altair kolech, ikdyž v konfigurátoru a k edici 120 let motorsport měly být černé a tak nějak jsem se na ně dost těšil, jinak má auto vše co bylo objednáno, i černé koncovky sportovněji laděného výfuku.

 

 

rs.jpg

  • Líbí se mi 3
  • Pozitivní 7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Viděl bych to tak, že aspoň ty dva týdny v lednu to pojede, protože se jim snad naskladnily přes dovolené díly.

Půl roku uběhlo a už příští rok se taky dočkám. Btw. o automobilismus se moc nezajímám, můžete mi někdo do zprávy poslat nějaké seriózní hodně čtené médium (napadá mě max tak auto.cz, garaz.cz)? Má frustrace narůstá, tak bych si rád někde ulevil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, cross napsal:

Viděl bych to tak, že aspoň ty dva týdny v lednu to pojede, protože se jim snad naskladnily přes dovolené díly.

Půl roku uběhlo a už příští rok se taky dočkám. Btw. o automobilismus se moc nezajímám, můžete mi někdo do zprávy poslat nějaké seriózní hodně čtené médium (napadá mě max tak auto.cz, garaz.cz)? Má frustrace narůstá, tak bych si rád někde ulevil :)

 No to vidím na postěžování si snad jen  na "lampárnu", aniž bych si tedy chtěl dělat z tebe srandu, ale nějakého zastání se asi nedočkáš, snad jen porozumění stejně postižených. 

Právě přes vánoční svátky jsem se dozvěděl od známého, že jeho soused, ačkoliv mněl objednanou delší dobu Škodovku (konkrétní model nevím, snad asi Karoq), tak to zrušil a vzal si nového skladového S-Crosse od Suzuki a bylo po frustraci. Jelikož můj bratranec S-Crosse taky má a mám od něj zprávy jak funguje, tak vysoce pravděpodobně ten člověk co zrušil objednávku chybu neudělal. Mimochodem ten bratranec měl před S-Crossem právě  Octavii II a taky si zkoušel Octavii IV a prý již nikdy koncern........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu a též od toho nemám žádná očekávání. Spíš než "postěžování" bych byl rád, kdyby někdo napsal pravdu jen aby si o tom lidi přečetli :) Autorce rozhovoru na seznamu jsem již přes svátky psal, ale tam taky nemám očekávání. Podle toho, co Jahn řekl, tak mou objednávku prakticky všechny nové předbíhají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heleď já mám z téhle situace stejný pocit... Zároveň jeden kamarád, který si objednával RS nějak cca měsíc po mě to už má. Dokonce na mě na Facebooku v nějaké skupině vyskočilo jeho video a ptal se na rady, že mu to už přestalo startovat a diagnostika ukazuje fůru chyb. Mám z toho takový smíšený pocity, co člověka po tom roce a půl (možná i déle) čekání ještě potká během provozu. :/ Trochu jsem doufal, že po Rapidovi, který byl od r. 2013 bez jediné závady, budu pokračovat ve stejném režimu (přece je to funglovka). Ale asi jak se říká - čím víc elektroniky, tím víc věcí, které se mohou pokazit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...