Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

Hmmm, já už pomalu i přemýšlel o alternativě. Ale O4 jsem si vybral mj. i kvůli tomu, že jsem měl zaměstnaneckou slevu - která nebyla malá. Zároveň se mi líbí a rád jsem podpořil řekněme českou značku. Ale to, co se od objednání děje, mě fakt dost zklamalo. A slyšet, že v extrémních případech se čeká 12 měsíců v době, kdy mám 5 měsíců za sebou a před sebou 15, mi fakt nepomáhá.

Jinak kolega už taky reklamoval letos vyrobenou O4 - špatně nasazené zadní světlo + se zevnitř rosilo. Co se týče elektroniky, tak zatím klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že těch dalších 15 měsíců čekat nebudeš. Mají prý objednávky cca do poloviny roku, takže bych naivně očekával, že to třeba v létě budeš mít. Ale v dnešní době člověk nikdy neví.

Ty problémy jsou prý spíš jen o softwaru, ale snad to ty aktualizace vyřeší. Hele mám to stejně - auto se mi vzhledově líbí, při předváděčce mě to zaujalo a přes zaměstavatele mám taky slušné procento slevu... Proto jsem objednával takhle do výroby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednávky mají do poloviny roku, ale toho příštího (viz článek níž) :) Pochybuju, že si nějaký plánovač výroby řekne "Tady ta objednávka čeká přehnaně dlouho, posunu ji." Ani si toho nikdo nevšimne. A když jsem se k tomu osobně hlásil, poslali mě do prdele.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-byznys-rozhovory-nejkritictejsi-rok-v-historii-skodovky-firma-spustila-drasticke-uspory-221484

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda, jsem blb, o tom rozhovoru vím a kvůli němu jsem tak nas*aný :D Nedošlo mi, že tu textaci nezaktualizovali.

V rozhovoru zároveň řekl, že si myslí, že do konce 2023 všechny ty objednávky vyřídí, tady říká něco o polovině roku. Ale asi je to jen slovíčkaření.

 

Díky za opravu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to že objednávky mají do poloviny roku 2023 je hezké, ale aby přednostně dodělali nedodělaná auta to asi ne. Pojede výroba která je prioritní a když zbydou komponenty tak budou,, dolepoval" odstavená auta. Lituji lidiček co májí objednáno víc jak půl roku. Přemýšlel jsem o výměně Karoqa za O4 2.0TSI, ale na FB foru jsou SW problémy i u prosincových aut 2022, tak jsem se na to vykašlal a počkám až na FL. Snad budou vyřešeny SW problémy a dodací lhůty se vrátí do normálu 3-6měsíců. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta fóra, kde píšou o těch SW problémech mě taky děsej no. Na druhou stranu jsem zahlídl i vlákno, kde bylo celkem dost lidí, kteří napsali, že v podstatě nemají žádný problém. Je to asi taky taková loterie, kterou u auta skoro za mega nechceš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Pedro32 napsal:

Ta fóra, kde píšou o těch SW problémech mě taky děsej no. Na druhou stranu jsem zahlídl i vlákno, kde bylo celkem dost lidí, kteří napsali, že v podstatě nemají žádný problém. Je to asi taky taková loterie, kterou u auta skoro za mega nechceš.

Z těch co jsou spokojení, tak většinou nepíše nikdo, z těch co mají problém, tak vesměs píšou všichni. Nechci to bagatelizovat, samozřejmě u takového auta by se to dít nemělo, ale ten obrázek na sociálních sítích bude dost zkreslený.

Editováno: , autor: JirikHL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problemy se taky objevujou casem, logicky, mam tam nejaky problem, protoze se mi po vice jak roce zacal obcas restartovat infotainment, restartu predchazi odpojeni hudby od bt, tak mozna neco s bt, kdo vi

 

Jinak nedokoncenych aut drasticky ubylo, budte pozitivni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Hamman Však jo, to chápu. Je to přece jen spotřební zboží. Pokud to bude občasný restart infotainmentu, tak se to asi dá unést. Pokud při každém startu budou lítat hlášky, že nefunguje X asistentů, tak to by bylo ke zlosti. Ale jak psal @JirikHL, tak na fórech si budou stěžovat lidi, kterým to blbne a spokojený člověk to nemá potřebu někde opěvovat -> nepoměr v příspěvcích, který budí (zkreslený) negativní dojem na celé auto.

 

Super, to rád slyším. :) ŠA mi slibuje dokončení do konce měsíce, tak snad to tak skutečně bude. Ty asi nemáš nějaké bližší info, kdy to jde na řadu v dokončování nebo tak něco, viď?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprostý souhlas s @JirikHL. Mám 3 a půl měsíce, 4500km a naprostá spokojenost. Jediný "problém" je, že Android auto občas potřebuje pár minut než načte hudbu z telefonu, nebo zobrazí mapy.cz v tmavém režimu, místo ve světlém. Ale to přičítám tomu, že si Android auto nemůže na 100% notovat se všemi telefony, když v nich navíc běží něco na pozadí. A to je asi můj případ.

 

Čekal jsem 17 měsíců a o to víc jsem se těšil. To je pak jiný zážitek, než když si člověk přijde pro auto do krámu jak pro housku. A o to víc jsem teď nadšenější. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Murphy1 napsal:

... Jak píše kolega výše, pište lidi i pozitivní věci, těch negativních už bylo dost ...

Já se dočkal po cca 16 měsících, dnes po 1500km se mi svévolně restartoval infotaiment, jinak funguje vše suprově. Jen jsem teda ještě nerozchodil virtuální pedál, tak ten posoudit nemůžu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...