Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

před 26 minutami, boban1108 napsal:

Dosáhl tu už někdo na 2 roky čekačky? Tuším, že jsem to zahlédl, ale nejsem si jist. 

2 roky je brutal cakacia doba. Ja som obejdnal u dealera koncom novembra 2022 a o 2,5 mesiaca uz bola doma. O4 combi, style+, 110KW, TDI, 4x4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Bubaq to je hrozný, já teda jedu 17 měsíc , dnes telefonát s dealerem , mám počkat že zjistí co a jak ale  začínám koukat po skladových vozech (už jsem tam pár dobrých vozů co by mě vyhovovaly našel) , je fakt že bych to měl bez dealerovi celkem velké slevy ale přestává mě to bavit, tebe teda obdivuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Pe3k7 napsal:

Je tu niekto, kto objednával niekedy začiatkom roka 2022? 

Objednávali sme 03/2022 5x Combi 2.0TDI DST 4x4 Style+ a  nejaké balíky k tomu, posledné info začiatkom februára bolo,  že autá budú asi až v júli. Autá sú už dva týždne u dealera. Objednané na OL.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Murphy1 napsal:

@Bubaq to je hrozný, já teda jedu 17 měsíc , dnes telefonát s dealerem , mám počkat že zjistí co a jak ale  začínám koukat po skladových vozech (už jsem tam pár dobrých vozů co by mě vyhovovaly našel) , je fakt že bych to měl bez dealerovi celkem velké slevy ale přestává mě to bavit, tebe teda obdivuji.

Už vydrž, drvivú väčšinu vybavia do 18 mesiaca, navyše teraz ide výroba rekordne rýchlo a nevyrábajú sa ani nekomplety.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím, že to súvisí s touto témou, tak to dám sem. Ako je to s technickým preukazom u nového auta, ktoré príde k predajcovi? Ten vybavuje predpokladám až predajca? Koľko zvykne trvať tento proces? Aktuálne čakáme na dodanie techničákov (dve autá), následne s nimi pre značky a so značkami k predajcovi po autá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Škodov_KÁR ... podľa mňa to patrí do iného vlákna no odpoviem ti ako to bolo u mňa: po zaplatení a preukázaní PZP (u mňa sprostredkovane cez predajcu) som dostal auto na prepravných značkách (plus osvedčenie auta len na papieri) ... ďalej predajca ponúka celú prihlasovaciu registráciu auta ... čiže cca 5 dní som čakal na nove Evidenčné číslo (plus techničák) a asi ďalších 5-7 dní dodatočne na techničák na plastovej kartičke (samozrejme som všetky tieto náklady hradil ja)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 3. 2023 na 18:43, Pe3k7 napsal:

má niekto nejaké info či sa bez problémov vyrábajú aj automaty e-tec ? Lebo čo tu čítam, tak väčšina z vás objednávala nafťaky :D

Já tuhle konfiguraci mám konečně vyrobenou, nicméně  objednávka byla v 11/2021. Takže jestli se tomu dá říct "bez problémů" už posuď sám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...