Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

A to je přesně ten případ, který nechápeme, protože do toho tedy zřejmě nevidíme. Běžná konfigurace, roční posouvání výroby, zatímco z výrobny musí podobné konfigurace sjíždět pořád.

A zároveň teda máme předpokládat, že z linky už nesjela stejná objednávka objednaná po 08/21 (pokud nejde o předobjednanou konfiguraci dealera).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je otázne, či ten predpokladaný termín výroby svieti v systéme, alebo ho predpokladá len dealer. Ja som auto (RS combi, 2.0 TSI, M6) objednával v januári 2022 a až do decembra mi predajca nevedel povedať, kedy bude auto vyrobené - teda žiadny predpoklad. V decembri sa v systéme objavil predpokladaný termín výroby 21-23KW 2023, ktorý zatiaľ ostáva nezmenený.

Editováno: , autor: lubos23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Pe3k7 napsal:

Tak to je už riadne veľký posun... celkom nerozumiem ako môžu a prečo vlastne posúvajú termíny, keď odborári hlásia stabilnú výrobu a dokonca rekordné počty vyrobených áut a dokonca vraj aj majú dostatok dielov.. zvláštne

Protože mají velkou frontu. Asi tři týdny v únoru jela naopak výroba dost pomalu.

 

Jinak mně teda dealer asi 2-3 týdny po objednání řekl, že je zaplánováno za 20 měsíců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tu někdo kdo čeká na výrobu/dodání Scouta? Popř. Od kdy máte objednáno a kdy máte termín dodání?

 

Popř. Objednával někdo O4 v období 9-12/22? Jaký vám dal váš dealer předběžný termín dodání?

 

Já objednával začátek listopadu 22 Scouta, 2.0TSI a termín dodání mám 40.KT 23. 

Tak ať vím, jak na tom jsem v porovnání s ostatními 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

…toto nevymyslíš - čistá symbolika… som na ceste z Prahy a do Pendolína ČD mi práve zavolal predajca z Košíc, že auto je na predajni… 😏😏😏

 

objednané 2. 9. 2021 🥳

 

 

Liftback, 2.0 TDI 85kW, manuál, grey metalíza, výbava JOY + virtuálny kokpit a nejaké drobnosti…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 3/15/2023 at 5:29 PM, Bubaq said:

Dej mi měsíc a půl a dotáhnu to :-).

Tak smutná zpráva. Dva roky čekání nedotáhnu, i když jen o fous 😃 .

Moje auto je u dealera, převzetí domluvené na 5.4.

 

Upřímně mi to přijde jako úpné sci-fi, v hlavě jsem se nastavil tak, že dodání OIV neřeším a prostě jezdím stávající OIII.

Ani by mě po všech těch odkladech nepřekvapilo, kdyby mi napsali, že autosalon vyhořel, vykradli nebo něco podobného... 🤣 .

  • Líbí se mi 2
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 hours ago, dfga said:

Gratulujem :D

A zároveň obdivujem, no každý sme iný :D

A co jsem mel delat? Kdyby na zacatku rekli, ze to bude 23 mesicu, samo bych se dival jinde. Ale byla to dokonala salamova metoda. Postupny posouvani. A tim, ze OIII slouzi zcela bezchybne i po 230 tis. km, tak jsem to neresil.

  • Líbí se mi 2
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkem nic...

 

Pozici Škody pomohlo vylepšit částečné zlepšení dodávek dílů i složitá přeprava hotových aut. Objednávek má firma dost, jde jen o to, co dokáže vyrobit. A to se může skokově měnit. Platí ale i to, že část aut, která by normálně byla zaregistrována již koncem loňska, se kvůli zpožděné přepravě dostala k zákazníkům až letos. To na jedné straně zhoršilo loňská čísla, ale nyní to vylepšuje ta letošní.

Až další měsíce ukáží, zda šlo jen o mimořádný výkyv. V samotném lednu byla Škoda třetí, v únoru již těsně čtvrtá – to ji předstihl francouzský Peugeot. Za celé první dva měsíce si ale třetí pozici udržela.

 

  • Díky 1
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...