Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

V 15. 3. 2023 na 16:19, boban1108 napsal:

Dosáhl tu už někdo na 2 roky čekačky? Tuším, že jsem to zahlédl, ale nejsem si jist. 

 

V 15. 3. 2023 na 17:29, Bubaq napsal:

Dej mi měsíc a půl a dotáhnu to :-).

 

Srabe! :D Gratuluju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 3. 2023 na 14:47, lubos23 napsal:

Je otázne, či ten predpokladaný termín výroby svieti v systéme, alebo ho predpokladá len dealer. Ja som auto (RS combi, 2.0 TSI, M6) objednával v januári 2022 a až do decembra mi predajca nevedel povedať, kedy bude auto vyrobené - teda žiadny predpoklad. V decembri sa v systéme objavil predpokladaný termín výroby 21-23KW 2023, ktorý zatiaľ ostáva nezmenený.

Dnes prišla info od predajcu, že plánovaný termín výroby sa v systéme mierne presunul na 18-19KT.

Editováno: , autor: lubos23
  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gratulujem :)

ja som objednával v 02/22, a pred chvíľou mi díler potvrdil zatiaľ nezmenený predbežný termín 37.-40. týždeň. Údajne ale mal viacero zákazníkov, ktorým prichdádzajú autá aj o 1 až 2 mesiace skôr oproti predbežným termínom.

ostáva mi len dúfať, že aj u mňa to bude o niečo kratšie :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já objednávka konec 1/22,slibeno 5/22 posunutí na 10/23, posunuto na 5/23, následně posun zpět na 13. týden/23, posun na 16. týden/23 a nyní posun na 21.-23. týden/23. Že prý nejsou díly na výbavy v packetech, které se dnes už nenabízejí a neví co s tím. Objednáno octavia 1.5 tsi, automat a výbava vlastně vše co šlo, včetně ergonomických sedaček s masáží a přídavným topením 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Hammanmohl bych se prosím zeptat, zda je nějaký problém s DSG převodovkama? Objednával jsem 1/22 1.5 Tsi E-tec a měl jsem už několik odkladů, a mělo se vyrobit 15. týden, ale dealer mi dnes volal, že prý momentálně nejsou vůbec DSG, tedy se zatím odkládá na neurčito. Je to pravda s těmi DSG?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...