Přejít na obsah

Povinná výbava


petervasarab84

Doporučené příspěvky

Dobrý deň, nemá niekto fotku povinnej výbavy pre S3 tak ako je to v aute od výroby? Je to všetko v jednej origo taške? Je to nejako uložené aby to nebuchotalo v kufri za jazdy?

Potrebujem kúpiť povinnú výbavu a nechcem kupovať všetko samostatne pokiaľ to je origo všetko spolu v nejakej taške, najlepšie s logom Škoda. :-)

Ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak, z fabriky chodí jen objednaná výbava - tedy rezervní kolo, hever, klíč a další nářadí, nebo (pokud je tak objednáno) opravná sada. "Bižuterie" typu žárovek, pojistek, vesty atd. se dodává v salonu (už druhý můj případ) - v 2. případě tam narvali naprosto neodpovídající shit sadu Compass - chyběly pojistky (hodnoty), žárovky... Takže před vyjetím doporučuji kontrolu dle výstisku platného znění pro vozidla kat. M. (https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2014-341 - je to aktuální znění, po změnách z 206/2018 sb.)

Tudíž žárovky a pojistky už povinné nejsou, ale společně s dalšími věcmi je doporučuji.

Editováno: , autor: bouchy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On má S3 a ten má snad uzavíratelnou schránku v polstru, jak měl kdysi Forman, tam se vše vejde.

Takové ty základní doplňky rukavice, hasicí sprej, pavouka, leštěnka, tekuté stěrače, adaptér na přívěs se mi vešli na rezervu kolem toho polystyrenu. Kufr čistý, žádná taška tam nelítá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem kupoval auto, tak byl trojuhelnik i lekarna priplatkova. Nebyla v cene noveho vozu. Musel jsem si vykomunikovat, aby mi ji dali zadarmo. Origo trojuhelnik ma sve misto pod zadni hranou jak se pise vyse. Je tam pekne uklizeny. Lekarnu mi dali do prave schranky v kufru. 

Editováno: , autor: Michaltvr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...