Přejít na obsah

Srazy v Praze - 8.9. 18:00 Centrum Černý Most


Doporučené příspěvky

V 2. 5. 2022 na 9:51, beuticek napsal:

Zdar, po delší době jsem zde nakoukl, auto už zase jezdí. A co udělat sraz v MB a jít společně do muzea? Blbej nápad? 

Nová expozice https://www.garaz.cz/clanek/reportaze-auto-moto-muzea-skoda-muzeum-laka-na-novou-vystavu-poznejte-jak-se-vyvijely-motory-prevodovky-a-podvozky-21008213#source=hp&seq_no=3&utm_campaign=abtest196_discussion_timeline_varAA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • xmenadis změnil název na Srazy v Praze - 8.9. 18:00 Centrum Černý Most

Ahoj všem,

 

dávám na vědomí, že se 8.9.2022 v 18:00 bude konat sraz (ne pořádaný mnou) v Centru Černý Most - garáže, patro -1, zelená zóna F08, F09. Doražte kdokoliv s čímkoliv! 😊

 

Odkaz na událost: https://www.facebook.com/events/391934253100079/

 

Označuju lidi, kteří tohle téma nesledují: @Baracek @stanmar @Mili9

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice takovou automatickou nedůvěru nechápu, když jsou na FB prakticky všechny události od koncertů, festivalů,atp... každopádně tohle pořádá člověk, kterého znám už rok a má kolem sebe hrozně fajn lidi. Nemyslím si, že by tam bylo nějak víc aut, ale tak záleží na tobě 🙂 Takže v tomhle případě je nedůvěra zbytečná.

Editováno: , autor: xmenadis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, ovšem já mám naopak negativní zkušenost s tím, že odsud ze SH organizovaný sraz dal někdo na FB a pak tam přijelo pár typů s tím že jím pískaly gumy a "stříleli" výfuky o dunící muzice nemluvě - bylo to v Michli v Baumaxu někdy zjara 2014. Pak byl problém s ostrahou, abychom tam ještě někdy mohli jet a byli pod střechou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...