Přejít na obsah

Srazy v Praze - 8.9. 18:00 Centrum Černý Most


Doporučené příspěvky

Ahoj všem,

 

aktualizuji a dávám na vědomí, že se 8.9.2022 v 18:00 bude konat sraz (ne pořádaný mnou) v Centru Černý Most - garáže, patro -1, zelená zóna F08, F09. Doražte kdokoliv s čímkoliv! 😊

 

Odkaz na událost: https://www.facebook.com/events/391934253100079/

 

Spoiler

Termín: 15.4. - již proběhlo

po delší době bychom mohli udělat další sraz, vzhledem k tomu, že v listopadu na sraz nikdo odtud, kromě mě, nedorazil a museli to vykompenzovat borci odjinud 😃 Co kdybychom se znovu sešli v HH Bistru jako prvně?

 

Termín: 20.11. - již proběhlo

po vydařeném posledním srazu v HH Bistru vykopávám další pražský sraz. Tentokrát bych se měl již účastnit i se svým autem. Navrhuji dva termíny, 13. nebo 20. listopadu, opět bych to udělal tak ve 14 hod jako posledně. Lokaci nechám na vás, jestli bychom zase využili HH Bistro, nebo byste chtěli raději do tepla nějakých krytých garáží? 😄

 

Termín: 9.10. - 14:00 - již proběhlo

jsem sice nováček, ale zkusím teda vykopnout sraz v Čechách. Toto téma bylo vykopnuto v jiné části fóra, tak přidávám účastníky diskuze: @Mili9 @Baracek @beuticek @stanmar

Přiznám se, že za mě osobně je lokace celkem jedno a pokud navrhnete nějakou zajímavější lokalitu, přizpůsobím se.

 

Seznam účastníků (15.4.): xmenadis, Baracek, Jan R.

Seznam účastníků (20.11.): xmenadis + lidi z Octavia 3 klubu

Seznam účastníků (9.10.): xmenadis, Mili9, beuticek, Baracek, Jan R.

 

Editováno: , autor: xmenadis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@xmenadis asi jsi měl upřesnit v prvním příspěvku o jaký sraz se vůbec jedná, tedy pokud Ti nezáleží na modelu aut co by případně přijeli.

Jinak já v podstatě nemůžu ten první termín a na ten druhý jsem v práci. 

No nenech se rozhodit, ono to takto vždy vypadá, že se nesejdou všichni v jeden stejný okamžik. 

Lepší je vždy s dostatečným předstihem dát pevný termín srazu, případně i místo a čas. 

Ale ani to nebývá zárukou, že to všem vyjde, a i když třeba ano, že nakonec přijedou ti kteří to slíbí. 

Když se mi zadařilo, přijelo i okolo 15 - 20 aut... 

Toto je jeden úspěšný v roce 2014, pořádaný ve spolupráci s @Clint a autor fotografií je @Pawouk

post-32075-0-20621900-1399749453.thumb.jpg.949fc1bf594d1da542233d995b4b37b3.jpgpost-32075-0-33685600-1399749459.thumb.jpg.b2a9c6cfea8a832ae75f477cd47a6489.jpg

Jo to byly časy... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@stanmar Hele na modelech aut mi asi ani nezáleží, respektive kdyby se to omezilo, tak by to o to více zredukovalo možnou návštěvnost 😃 A já osobně se třeba rád podívám i na jiné auta, jelikož mám zažité hlavně Oktavie a Fabie, ale kdyby se objevily i nějaké jiné (Scala, Kamiq, Karoq, Kodiaq,...), rád se na ně mrknu 🙂

 

Rozhodit se určitě nenechám, je mi jasné, že to nebude jen tak :) Uvidíme, zkusíme ten druhý termín dát jako pevný, je to skoro za měsíc, tak snad se nás aspoň několik sejde. A kdyžtak můžeme ještě dát pevné datum někdy později, třeba ke konci září / začátku října jako pokus číslo dva :)

 

Každopádně díky moc za poznatky, takový sraz, jak jsi dal ty fotky, by byl parádní! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • xmenadis změnil název na Sraz v Čechách - 28.8.

ok, tak jen zkuste nahodit nějaké víkendy, které máte v září volné a který se bude opakovat nejčastěji, tak tam stanovím termín 🙂 Třeba bude už i otevřené to bistro, tak tam skočíme... Za mě ideální víkend 11.-12. nebo 25.-26., ale pokud to bude jiný, tak se přizpůsobím, není problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • xmenadis změnil název na Sraz v Čechách - nové datum 9.10. - HH bistro
  • xmenadis změnil název na Srazy v Praze - 8.9. 18:00 Centrum Černý Most

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...