Přejít na obsah

Srazy v Praze - 8.9. 18:00 Centrum Černý Most


Doporučené příspěvky

  • xmenadis změnil název na Sraz v Praze - nové datum 13. / 20. 11.

Ahoj všem, upravil jsem úvodní příspěvek a vykopávám další termín srazu. Minule se to vydařilo, tak bych to rád ještě tento rok zopakoval, tentokrát už i se svým autem 😄 Termín vidím na 13. nebo 20. listopadu. Místo nevím... HH bistro? Nebo raději nějaké podzemní garáže v obchoďáku třeba? Zkuste navrhnout, co by bylo optimální, jelikož už bude nejspíš chladno, tak ať neumrzneme.

 

Co vy na to? @beuticek @Mili9 @Baracek @Jan R. @stanmar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Termin dobrej ale 13/11 jsem v Milane takze za me toho 20/11 ideal. Tak snad se domluvime at prijedeme v nakym poctu😁

No parking je pred Halong restauraci v Uhrinevsi moc nacpany to tam neni ale aby jsme zaparkovali vedle sebe to nevim jestli klapne 🤷‍♂️
Ale sterboholy garaze zni dobre nebo outlet arena sterboholy tam to je dole taky kryty a sezeni na kafe tam je pak taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslel jsem to tak, že si má někdo vzít namísto svojí oktávky něco jiného, spíš jsem jen tak sondoval jestli se neobjeví někdo další co má něco jiného.
Aby to nevypadalo nějak takhle kdybych náhodou dorazil:

 

NoComent.thumb.jpg.f541bfe6768d61ff8d79d70b1fd4c9e2.jpg

 

Jinak já zase bohužel nemůžu toho 13.

Editováno: , autor: ExecutedDonut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ExecutedDonutSkvělý obrázek 😅

 

Jsem určitě pro, aby někdo dorazil i s něčím jiným 😊 Minule to zrovna vyšlo tak, že byly samé Octavie, protože ta myšlenka vznikla v sekci o Octaviích. Ale budu moc rád, když dorazí i další auta, abychom je mohli omrknout a neviděli furt jen tu naši ovčí klasiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • xmenadis změnil název na Sraz v Praze - nové datum 20. 11.

Well, tak já opět dorazím bez auta... vstřiky byly sice vadné, ale nebyly primárním problémem. Tím je vůle u pístního čepu, což je prý na výměnu motoru (cituji autorizák) 😥 Takže příští týden mě čeká řešení s prodejcem, co s tím a bude mě čekat řešení skryté vady v prvních 6 měsících. Ale sraz bych nerušil, doražte, aspoň pokecáme.

Editováno: , autor: xmenadis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • xmenadis změnil název na Srazy v Praze - 8.9. 18:00 Centrum Černý Most

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...