Jump to content

Sraz v Praze - nové datum 9.10. - HH bistro

Recommended Posts

Ahoj všem,

jsem sice nováček, ale zkusím teda vykopnout sraz v Čechách. Toto téma bylo vykopnuto v jiné části fóra, tak přidávám účastníky diskuze: @Mili9 @Baracek @beuticek @stanmar

Přiznám se, že za mě osobně je lokace celkem jedno a pokud navrhnete nějakou zajímavější lokalitu, přizpůsobím se.

Termín: 9.10. - 14:00

Místo: HH Bistro - Ovesná 294, Praha / pojďme podpořit skvělý petrolhead podnik :) - https://www.instagram.com/hh_bistro/

Aktuální seznam účastníků (k 24.9.):

Edited by xmenadis
aktualizace času a adresy
  • Upvote 2

@xmenadis asi jsi měl upřesnit v prvním příspěvku o jaký sraz se vůbec jedná, tedy pokud Ti nezáleží na modelu aut co by případně přijeli.

Jinak já v podstatě nemůžu ten první termín a na ten druhý jsem v práci. 

No nenech se rozhodit, ono to takto vždy vypadá, že se nesejdou všichni v jeden stejný okamžik. 

Lepší je vždy s dostatečným předstihem dát pevný termín srazu, případně i místo a čas. 

Ale ani to nebývá zárukou, že to všem vyjde, a i když třeba ano, že nakonec přijedou ti kteří to slíbí. 

Když se mi zadařilo, přijelo i okolo 15 - 20 aut... 

Toto je jeden úspěšný v roce 2014, pořádaný ve spolupráci s @Clint a autor fotografií je @Pawouk

post-32075-0-20621900-1399749453.thumb.jpg.949fc1bf594d1da542233d995b4b37b3.jpgpost-32075-0-33685600-1399749459.thumb.jpg.b2a9c6cfea8a832ae75f477cd47a6489.jpg

Jo to byly časy... 

• Thanks 1

@stanmar Hele na modelech aut mi asi ani nezáleží, respektive kdyby se to omezilo, tak by to o to více zredukovalo možnou návštěvnost 😃 A já osobně se třeba rád podívám i na jiné auta, jelikož mám zažité hlavně Oktavie a Fabie, ale kdyby se objevily i nějaké jiné (Scala, Kamiq, Karoq, Kodiaq,...), rád se na ně mrknu 🙂

Rozhodit se určitě nenechám, je mi jasné, že to nebude jen tak :) Uvidíme, zkusíme ten druhý termín dát jako pevný, je to skoro za měsíc, tak snad se nás aspoň několik sejde. A kdyžtak můžeme ještě dát pevné datum někdy později, třeba ke konci září / začátku října jako pokus číslo dva :)

Každopádně díky moc za poznatky, takový sraz, jak jsi dal ty fotky, by byl parádní! :D

• xmenadis changed the title to Sraz v Čechách - 28.8.

Vypada to ze asi este nebude no… tak nakej parking u obchodaku 🤷‍♂️😉 pripadna mista klidne navrhnete…reknu jeste Jardovi z Vonavka detailing. 
nebo dalsi meeting point dat ve Vonavce a pak jet na Karlstejn co vy na to?

• Upvote 1

Chlapi, asi mě zabijete, ale zapomněl jsem, že 28.8.máme oslavu 50 výročí svatby pantáty a panímámy. Z toho se nevykroutím, takže tentokrát to bude muset bejt beze mě nebo až v září. Pajdon 🙈

ok, tak jen zkuste nahodit nějaké víkendy, které máte v září volné a který se bude opakovat nejčastěji, tak tam stanovím termín 🙂 Třeba bude už i otevřené to bistro, tak tam skočíme... Za mě ideální víkend 11.-12. nebo 25.-26., ale pokud to bude jiný, tak se přizpůsobím, není problém.

• xmenadis changed the title to Sraz v Čechách - nové datum 9.10. - HH bistro
  • xmenadis changed the title to Sraz v Praze - nové datum 9.10. - HH bistro