Přejít na obsah

Srazy v Praze - 8.9. 18:00 Centrum Černý Most


Doporučené příspěvky

Tento týden v sobotu bude otevřeno 12 až 21 hod, takže čas v pohodě a nechejme to tedy od 14 hod 🙂 Tím, že tam budeme takhle "brzo", tak si myslím, že se bude dát i zaparkovat přímo u bistra. Přinejhorším by to mělo jít hned u něj na ulici, to už se nějak poddá.

 

Já teda asi dost pravděpodobně dorazím bez auta, protože pochybuju, že se tento týden stihne dořešit servis, takže mi nejspíš bude stát v autorizáku 😥

 

Aktuální seznam účastníků:

  • xmenadis
  • Mili9
  • beuticek
  • Baracek
  • Jan R.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 10. 2021 na 15:23, xmenadis napsal:

Tento týden v sobotu bude otevřeno 12 až 21 hod, takže čas v pohodě a nechejme to tedy od 14 hod 🙂 Tím, že tam budeme takhle "brzo", tak si myslím, že se bude dát i zaparkovat přímo u bistra. Přinejhorším by to mělo jít hned u něj na ulici, to už se nějak poddá.

 

Já teda asi dost pravděpodobně dorazím bez auta, protože pochybuju, že se tento týden stihne dořešit servis, takže mi nejspíš bude stát v autorizáku 😥

 

Aktuální seznam účastníků:

  • xmenadis
  • Mili9
  • beuticek
  • Baracek
  • Jan R.

@iMe1980 nechceš přijet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • xmenadis změnil název na Sraz v Praze - nové datum 9.10. - HH bistro
  • xmenadis změnil název na Srazy v Praze - 8.9. 18:00 Centrum Černý Most

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...