Přejít na obsah

Drnčení od převodovky


Sicco

Doporučené příspěvky

Ahoj, nejsem si tak úplně jistý zařazením tématu a hledání zde nebylo úspěšné, ale zkusím, jestli někdo neporadí. Na Superbu 125KW 4x4 se začal při jízdě ozývat zvuk připomínající rezonující plech, prošel jsem na zvedáku celý podvozek ale nikde žádný kryt výfuku nebo nic jiného uvolněného není. Takže jsem pozoroval blíže a jde to z palubovky od noh a pouze když auto dojíždí na zařazený kvalt při puštěném plynu, jakmile přidám lehce plyn je ticho, když auto stojí je ticho, když šlápnu na spojku je ticho. Takže i když byla dvouhmota i spojka dělaná loni, mám podežrení na něco v převodovce nebo spojce. Nesetkal se s tím už někdo? nějaké ložisko v převodovce třeba? Není to jako klasický zvuk spojkového ložiska šlápnu spojku je ticho, pustím chrrr, ale vyloženě tenký vibrující plech.

Editováno: , autor: Sicco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...