Přejít na obsah

LED osvětlení kufru


Johnyku

Doporučené příspěvky

Zdravím,

Uz jsem bezradny a proto se obracím na Vás s dotazem. Prohledal jsem fórum skrze vyhledávač, ale toto téma jsem nenašel. Předem se omlouvám zda to tu již bylo řešeno. 

 

Problém zní: pořídil jsem na aliexpressu LED lampičky místo klasických lampicek s bezpaticovou žárovkou do zavazadlového prostoru. Zapojení jedna radost. Jenže. Začala se mi dít taková věc. A to, že když za jízdy otevřu kaslik spolujezdce nebo rozsvítím stropní světlo tak mi na MFD bliká, že mám otevřený kufr dokud kaslik nezavru nebo nezhasnu stropní světlo. Pokud vrátím původní žárovkovou verzi osvětlení kufru problém již nenastane. 

 

Zkoušel jsem vyřešit problém tim, že jsem aplikoval do vedení odpor na místo 10W žárovky aby si ŘJ myslela, že tam je klasická lampička. A nic. Z nouze jsem vzal původní žárovkovou lampičku a napajel napájecí kabely k LEDkove lampicce. I pak se zobrazovala chyba. 

 

Napadá Vás nějaké řešení co s tím? 

 

Předem děkuji za jakoukoliv reakci. Snad jsem problém popsal srozumitelně. 

 

Rapid 2017 liftback

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...