Přejít na obsah

Přihlášení do Connectu


Doporučené příspěvky

Zdravím, nesetkal jste se někdo s problém s připojením na connect? Mám hotovou registraci na connectu, vše uzavřené, objednané a když chci aktivovat auto a na infotainmentu se chci přihlásit do connectu, tak mi to píše že mé data bohužel nelze načíst. Zkouším to již od pátku. Registrovaný jsem jak na webu connect, tak na mobilu v aplikaci MyŠkoda. U sebe mám 2 klíčky, zkouším to přes wifi a přesto mi to nejde....Díky všem za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Jan R. napsal:

Tak cestou kolem nějakého salonu Škody a pokud bude ochotný prodejce koukne na to. 

Tak jsem byl v Přerostu a ani tam si nevědeli rady. Předají to na podporu, ale jelikož je 14dní celozávodka tak si hold budu muset počkat....A na telefonické podpoře Škoda Connect také nevědí a přehodili to na servis....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Jan R. napsal:

Jsem zvědav na výsledek, ale když planetka bílá divné

@RDMBR co myslíš?

Tak už asi tuším kde je problém. Někde na škoda connectu jsem našel odkaz kde je ověření jestli tu službu auto podporuje a po zadání VIN mi napsalo, že to nepodporuje. Takže se omlouvám všem za zmatky, ale nenapadlo mě, že když mi to dovolí udělat registraci na connectu, normálně mi to přidá do "garáže" a píše že to stačí jen aktivovat tak že to nebude ve finále podporovat. Přitom se jedná o uplně novou O4 a ani prodávající nevěděli že to nepodporuje....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Jan R. napsal:

Já měl za to i podle ceníku, že to mají všechny O4, snad rok zdarma pak si to budeme platit.

Toto tedy v aplikaci nefunguje …

 

76D5A191-80C6-4802-80A5-791D41D7AC97.png

nn, toto nefunguje. Já v aplikaci skončil u toho jak mi to píše, že mám vzít oba klíčky, sednout do auta a aktivovat to. A ano, potvrzovaná objednávka byla na rok za 0Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...