Přejít na obsah

Zvedání auta


Scala2021

Doporučené příspěvky

@Scala2021 Mně třeba u LP kola ten gumový nástřik z továrny pod tou kovovou "výztuhou" kam nasedá hever praskl, rozšklebil se. Takže jsem to odchlíplé odtrhal a stříknul tam ochranný nástřik, aby tam nebyl odhalený kov, byť lakovaný. Ale stejně mi přjde, že ten nástřik po čase zkřehne/praská. Takže se možná časem poohlédnu po jiném řešení...

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, to chápu, taky se v tom angažuji😉 Chtěl jsem to jen odlehčit. 

Ona je doba přezouvaček no. 

Plast na rameni neprasknul, až bude auto v dílně musím se podívat jak to tam vlastně drží. Jsou tam vidět nějaké šrouby, ale asi to leží celou plochou. Jinak by to ruplo. Když jsem tam měl jen puk, tak se pěkně kroutil. Když jsem vzal prkýnko bylo to ok. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná budu kverulant, ale zvedat auto za přední rameno je koledovat si o poškození kulového kloubu na ramenu - viz obrázek řezu kloubem, axiálně směrem dolů je jištěn jen pružinou a nalisovanou krytkou. Půlka hmotnosti auta na něm v tu chvíli stojí. Druhá půlka hmotnosti namáhá silentbloky (puky) ramen.Naposledy jsem takhle podpiral 120ku, ale tam to šlo přes pružiny do nápravnice.

Zadek je asi v pohodě, tam síla jde přes pružinu jako u normálního zatížení. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 11 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...