Přejít na obsah

Cinska android jednotka a TPMS


Doporučené příspěvky

Ahojte nevie mi niekto poradit ci po vymene Amundsen mib1 za Android mi budu fungovat senzory na monitorovanie tlaku vzduchu v pneumatikach a ci ma to upozorni aspon na maxidote alebo ich musim vymenit za cinske. Kedze sa nastavuju cez Amundsen a android s originalmi nekomunikuje. Ako ste to riesili?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
V 9. 8. 2021 na 14:01, stafa napsal:

Na Oktávke sa tlak meria nepriamo cez ABS a obvod pneumatiky, nie cez ventilky.... Ak si mal toto na mysli...

To si kde čítal 🤣🤣🤣🤣 samozrejme že má každé koleso senzor tlaku. Či má vestiacu guľu?  Snímač abs ti akurát ukáže koľko krát sa ti otočilo koleso z defektom. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, tateco napsal:

To si kde čítal 🤣🤣🤣🤣 samozrejme že má každé koleso senzor tlaku. Či má vestiacu guľu?  Snímač abs ti akurát ukáže koľko krát sa ti otočilo koleso z defektom. 

Dělíš tady ze sebe akorát šaška, když se vyjadřuješ tímto stylem o věci, o které evidentně vůbec nic netušíš. OIII má sledování tlaku v pneu pouze nepřímé => přes senzory otáček kol ABS.

https://www.youtube.com/watch?v=8dNSjZaV0zA

 

 

TPM.thumb.JPG.b90fdce2511562c2f16f09203304bb8c.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 8. 2021 na 13:05, Miroslav Masar napsal:

Ok, super nevie mi ale niekto poradit ci ten system bude stale funkcny aj po vymene za Android....

MaxiDot a kontrolám na budicich se rozsvítí, ta funkce není závislá na infotaimentu. Ale jestli se to zobrazí i na rádiu, nebo zda to půjde vůbec resetovat (uložení tlaku se děla přes rádio), to záleží na modelu co jsi koupil…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, tateco napsal:

Pawouk čítal so to? Je tam jasné napísané že sú dva druhy s čidlom a bez. 

A ty si to čítal? Hneď pod tým je napísané, že automobily Škoda používajú nepriamy spôsob merania tlaku v pneu...

 

Načo sa tu zhovaďuješ?

 

Edit: prečo mi do SZ píšeš: Tak sa pojeb kokotko? Prečo to nenapíšeš verejne, aby všetci videli aký si lumen?

Čo na to @Pawouk?

Editováno: , autor: stafa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

 

V 9. 8. 2021 na 11:18, Miroslav Masar napsal:

Ahojte nevie mi niekto poradit ci po vymene Amundsen mib1 za Android mi budu fungovat senzory na monitorovanie tlaku vzduchu v pneumatikach a ci ma to upozorni aspon na maxidote alebo ich musim vymenit za cinske. Kedze sa nastavuju cez Amundsen a android s originalmi nekomunikuje. Ako ste to riesili?

Diky

Já mám android rádio z Číny a reset TPMS funguje. Jen to musíš najít v nastavení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...