Přejít na obsah

Napojení na BCM


danielt1

Doporučené příspěvky

Ahoj, hodně sleduju vylepšení od @wirera přemýšlím o doplnění podsvícení nohou. Ještě jsem nic neupravoval v BCM, včera jsem ji aspoň vyndal, abych si dokázal líp představit, kde se co bude muset připojit. Zaskočil mě ale strašně špatnej přístup ke kabeláži, kterou ani nejsem schopnej trochu popotáhnout dolu k pedálům. Nějak si nedovedu představit, jak konektory rozebrat a napojit se tam. Neměl byste někdo polopatickej návod / video, jak tohle řešíte?

 

Díky!

Editováno: , autor: danielt1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • danielt1 změnil název na Napojení na BCM

Dik za oznacenie, ale na to navod neexistuje. Aj ked dielenska ta asi bude nutit demontovat palubnu dosku... 

Ked mas BCM vonku, dostanes sa ku konektorom. Musis sa "zlomit" cez prah leziac na chrbte, predtym sedacka co najviac dozadu. Ruky nad hlavu, alebo minimalne jednu a druha bude len pomocna. Odporucam celovku, alebo dobre svetlo aby si tam videl. Video nemam, nema ma kto natacat a ja sam to nedam

 

Edit: tak predsa jednu foto mam, ale bratovu ked sa hrabal v A4. Ale je to opacna strana. Podla mna prelomit sa cez prah je lepsia volba

 

20160722_203623.thumb.jpg.f7bbef7922b034519c8d8ed4714cc6b7.jpg

Editováno: , autor: wirer
Doplnenie foto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, takhle přesně (přes práh) jsem BCM i vyndaval. Jen jsem si nedokázal představit, že opravdu v týhle pozici všechno připojuješ 😃  Ale asi trénink a šikovný ruce.

 

Ještě se zeptám (a doufám, že to bude pochopitelný, nevím, jak přesně to pojmenovat) – na všech fotkách máš ty sockety (na fotce 1) s konektory vyndaný z "pouzdra" (na fotce 2), který se zacvakne do BCM. Jak to prosímtě z toho pouzdra vyndat?

 

Díky!

IMG_20180504_191528.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...