Přejít na obsah

Nastavení virtuálního kokpitu


Doporučené příspěvky

Zdar,

přijde mi otravne kvůli takové ,,prkotině,, zakládat nové téma, ale jsem bezradný a nebyli mi schopni pomoci ani na informační lince ani v manuálu. 
jde o to, že když mám na digitálních budících volitelné informace vlevo hudba a vpravo spotřeba tak u té spotřeby se mi ukazuje spotřeba od načerpání a ne od startu. 
Můžete mi prosím poradit jak docílit toho aby se mi tam psala spotřeba od startu ? 
Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejjednodušší postup je, že si stačí zvolit ukazatele spotřeby od načerpání/od startu uprostřed a pomocí tlačítka OK na volantu (vpravo stisknout rolovací kolečko), aby se to přepnulo na požadovanou variantu. Tím se to přepne i v té volitelné informaci vlevo/vpravo. Samozřejmě po úprave je možné středovou část zase změnti na cokoliv.

Snad jsem to popsal nějak srozumitelně :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jednoum z pohledů (view) mám taky nastavenou (uloženou) spotřebu na pravé straně. Nastavit spotřebu od startu uvedeným způsobem lze. Po čase (několika startování) je tam ale zase zobrazeno od natankování nebo dlouhodobá spotřeba a musí se to nastavit znovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...