Přejít na obsah

Infotainment Škoda Kamiq


Doporučené příspěvky

Kamiq HRŮZA.jpgNechápu infotainment Kamiqu, je to jen předražené rádio, které "zatím" nejde nahradit za něco užitečnějšího. Před Kamiqem jsem měl Rapida a výměna rádia mne stála cca 7000,- a měl sem navigaci, internet, bluetooth handsferee, couvací kameru, přehrávání filmů, TV............................... a Infotainment systém Bolero ???  Je to taková "malá" ostuda škodovky. Moc věřím výrobcům s elektronikou a doplnění trhu o možnou výměnu. Celkem dost jsem na internetu bádal a do roku by snad mělo být něco na trhu. 

Dost mne zaráží, že autorizovaný servis na dotaz výměny mne odkázal na .... protože u nich to nelze vyměnit. Protože je auto v záruce, tak do této výměny u někoho jiného nejdu. 

Možná se někomu už podařilo najít cestu jak tento šmejd od Škodovky vyměnit. 

 

Rapid 10 000,-.jpg

Rapid výměna za 7 000,-.jpg

Editováno: , autor: radekvav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pláčeš na špatném hrobě. Autorizovaný servis v záruce nepůjde do neoriginálního rádia, resp. do rejdia neschváleného výrobcem. Pokud si seženeš lepší rejdio, tedy resp. infotainment, tak si to vyměníš a nakóduješ sám, nebo pomůže každý autoelektrikář ve vedjelší vsi ... problém je, že až to budeš mít v záruce rozbitý, tím myslím embéčko, a při kvalitách dnešních wagenů to lze předpokládat, tak ti řeknou, jó pane, máte neautorizovaný zásah v elektrice, tak jste přišel o záruku a opravu si zaplaťte, neb Embaso-auto záruční opravu neuznala. Tedy řešení je risknout ztrátu záruky a vyměnit za nějaký lepší neorigo chinese high tech, auto prodat a koupit jiné s vyhovující origo výbavou, nebo se s tím po dobu záruky smířit ... Nic jiného nevymyslíš :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Jednak je toto téma na Kodiaq @Pawouk druhak videa a podobně lze přehrávat přes AA nebo možná bude už i k MIB3 existovat android box který za podobnou cenu co uvidíš nabídne plnohodnotný systém s androidem se zachováním funkčnosti původního infotaimentu.

Editováno: , autor: Martab
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar chlapi, doporučuji kouknout do téma Scaly na téma Android Auto. Řešil jsem také bolero a video. 
Jediné levné řešení je přes AA a aplikací AAAD. Funguje to!!!


Mám na to stejný názor jak zakladatel tématu. 
V supovi jsem kdysi vyměnil starý typ bolera za china radio za 5tis. s androidem, 9 palců. 
Nebe a dudy!!!
Jediné snad trochu horší příjem FM. Klasika. 
Ale číňana jsem si vybral s  nejlepším FM čipem co dávají i do Porsche. Číslo už si nepamatuju, ale dnes bych vybíral podobně. 
Zas taková tragédie to nebyla.
Stará bolera a columby byly vyhlášené kvalitou fm příjmu.
Dnes ty tabletová Bolera ale už nejsou na FM zdaleka tak dobré!!! Bohužel.
Jediné z čeho bych měl strach, je komunikace přes can. To radio dnes ovládá celé auto, nevím jak se číňanům povede udělat celý infotainment 🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...