Přejít na obsah

Světlo pod klimatizací


danielt1

Doporučené příspěvky

Zdravím, u FL jsem si měnil LED diodu v osvětlení středovýho panelu (světýlko pod klimatizací) a když jsem si s tím víc hrál, trochu jsem si zrasil rezistor. Dokázal by mi někdo říct, jakej tam je? Zahlídnul jsem mikroznačení, podle něj to měl být myslím 8k2, je to možný?
díky!

Editováno: , autor: danielt1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
V 12. 11. 2021 na 23:55, danielt1 napsal:

Možná se pletu, ale obávám se, že bys musel koupit komplet tu plastovou schránku – 6V0 857 367 D/E. 

Ďakujem za info. Možno nebude východisko to kúpiť celé, ale nechcel by som to tak ako to má wirer (a to pred tým človekom mám obrovskú úctu a rešpekt). V ŠA mi zatiaľ nevedeli pomôcť, ale dostal som tip z iného fóra a tak teraz v ŠA zisťujem tieto dve čísla. 5E0919173 a 3V0919173, nechám sa prekvapiť čo mi teraz v ŠA odpíšu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 15. 11. 2021 na 10:07, ghkim napsal:

Ďakujem za info. Možno nebude východisko to kúpiť celé, ale nechcel by som to tak ako to má wirer (a to pred tým človekom mám obrovskú úctu a rešpekt). V ŠA mi zatiaľ nevedeli pomôcť, ale dostal som tip z iného fóra a tak teraz v ŠA zisťujem tieto dve čísla. 5E0919173 a 3V0919173, nechám sa prekvapiť čo mi teraz v ŠA odpíšu.

Len pre info.

Odpísali z ŠA (áno, až teraz a až po tom čo som sa musel pripomenúť). Objednať sa to dá (len to svetielko) bez problémov a cena je 26,35€ s DPH. Veľmi po ňom túžim a chcem ho, ale neviem či za tú cenu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jen nerozumím, k čemu světýlko, když se ti to nechce dělat podle wirera? 
 

Pokud jde o světýlka, já si je třeba dělám lowcost tak že napájím ledku s rezistorem a kabelama, zamačkám tavnou pistolí a ještě zatepla přimáčknu ledkou k pvc, aby byl spodek rovnej. Pak jen odříznu boky a impro světýlko za 2 kč je hotový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 11. 2021 na 8:55, danielt1 napsal:

Já jen nerozumím, k čemu světýlko, když se ti to nechce dělat podle wirera? 
 

Pokud jde o světýlka, já si je třeba dělám lowcost tak že napájím ledku s rezistorem a kabelama, zamačkám tavnou pistolí a ještě zatepla přimáčknu ledkou k pvc, aby byl spodek rovnej. Pak jen odříznu boky a impro světýlko za 2 kč je hotový.

No chcel by som originál čo tam má ísť, to je všetko. No a samozrejme že sa mi nechce platiť 26euro. Tak skúsim bazoš a pod či niekto nerozpredáva Fábiu po havárke. 

Vedel by si dať fotku ako to máš? To vŕtaš dieru presne na ledku a tú potom zbrúsiš do rovna?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...