Přejít na obsah

Žárovky do halogenových světlometů


provit

Doporučené příspěvky

Chtěl bych vyměnit halogenové  žárovky potkávací i dálkové. Originál z výroby svítí moc žlutě, máte nějaký typ na žárovku opravdu  s bílým světlem? Podmínkou je, aby byly schválené. Dík.

Editováno: , autor: provit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si na schválené LED H7 musím ještě počkat. Snad to dlouho nebude trvat. To mi poslali z OSPRAMu... :(

     

Dobrý den, pane V.

 Osram H7 Night Breaker LED je produkt určen zatím jen pro německý a rakouský trh. Na vybrané modely aut byl schválen i pro používání na veřejných komunikacích. U nás se dá H7 Night Breaker LED koupit, ale jen pro off road účely. Použití na veřejných komunikacích v ČR zatím není možné a bohužel nemáme žádné informace o tom, že by v dohledné době byly schválené.

 S pozdravem 

Assistant / Customer Service

ams OSRAM Group

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarád je má na Supu II snad 2 roky a po nainstalování říkal, že úplně paráda... 

v tomto případě bych opravdu nic neřešil a normálně si je na auto hodil.. však v německu se to používat může a u nás ne ? to je přece nesmysl... krom toho že to nikdo stejně nemá jak zkontrolovat.. :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem koupil v Kelly ,,bílej,, halogen H7 .  Svítí líp, ale barva LED to není :) Zatím to řešit nebudu a počkám si až Osram H7 Night Breaker LED bude schválená a cena  se

nebude pohybovat okolo 100€,  ale bude na 50%....Jinak taky nechápu, že   mohu mít žárovku H7 za 70 Kč, ale  LEDku která se používá v Německu nebo Rakousku máme zakázanou :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Horvyyy @davi72  @provit      Nejlepsi je tohle że jak mas cocku a das led zarovku to nic neni. Vzdycky muzes reknout policajtovi ze mas xenony 😁

Jestli mas obycene parabole H7 nebo H4 tak hned vidat ze mas tuto led zarovku.

 

Snad led zarovky v DRL jsou zakazane. Kontrolovali me policajti a nic nerekli ze nemohu ledku mit u denniho sviceni.

 

Moi teorie je takova. Jestli Led zarovka je kvalitni a splni podmniky pro osvetleni vozu tak policajti nic ti neudelaji. Bat se mohou Ti , co maji cinske led zarovky a sviti tohle na fialovo nebo zelenem nebo jinou divnou barvu

 

Vrat zpet k temu. Doporucuji Ti osramy od NBS na horu. To uz je fajn skok svetelny. V dnesni dobe zakladni zarovky jsou malo ucinne, Sestre a tatinkovi taky jsem menil za NBS a NBL +150%.

 

Philipsy se nevyplati. Proto ze jsou drazsi a kratsi doby vydrzi. Jejich nedoporucuji 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Tak jsem se rozhodl, že zkusím LED H7 koupil jsem PHILIPS Ultinon Pro6000 HL, které jsou schválené ve 4 státech. Prý už to v ČR, taky nikdo neřeší ani na STK... Potřebuji, ale poradit jakou redukci (adaptér) mám použít? Žárovka je napíchlá rovnou na konektor, který drží žárovku  rovnou v parabole. Ale LED H7 má vzadu větráček a není jak upevnit. Kdyby tam byly drátky co drží žárovku (jako dříve), tak není problém. Třeba už tento problém někdo řešil...Nechci slyšet, že jsem si měl rovnou koupit světla Full led :) ....

Led 1.jpeg

 

Led 4 (2).jpeg

 

Led 7.jpeg

Led 6.jpeg

Editováno: , autor: provit
Lepší fotky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
On 8/4/2022 at 1:52 PM, provit said:

Tak se mi podařilo sehnat odkaz na adapter LED H7 pro Karoq ani na aliexpres nemají, tak teda z Italie....Objednáno a snad to do 10 dnů přijde. Potom dám vědět.

 

https://www.qspcars.com/seleziona-auto/skoda/karoq/karoq-dal-2017-/montaggio-led-xenon/products.1.13.20560.sp.uw

Jak to dopadlo s tou redukcí, sehnal si, funguje? Jak vypadá? děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...