Přejít na obsah

Nabíjení telefonu přes USB je pomalé


Jura1977

Doporučené příspěvky

Zdravím,

z nějakého důvodu mě začalo zlobit nabíjení telefonu skrze USB porty. Dříve se telefon dobil neskutečně rychle, ale nyní mě to hlásí, že mě 20% nabije za 1 hod. Propojovací kabel je určitě OK (vyzkoušeno na domácí nabíječce). Přenos dat funguje taky dobře (např. Android Auto). Prostě jen to nabíjení.

Má někdo podobnou zkušenost?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
před 24 minutami, sato1 napsal:

Ak je to android, pozri sa v nastaveniach mobilu co mas nastavene. Rychle alebo pomale nabijanie. Mozno je problem tam.

Screenshot_20211101-172414_Device care.jpg

Díky za reakci. Na to jsem se už díval a mám vše zapnuté. Byl jsem s tím v servisu a nezjistili závadu. Tudíž se nic nevyřešilo. Takže se telefon momentálně nabíjí rychleji v přihrádce (bez kabelu) než přes USB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
před 59 minutami, salate napsal:

Podla mna je tam slaby zdroj, aj mne to nabija pomaly cez USB. Ak zapojim do zapalovaca nabijacku s vystupom 3A ide to rychlo, samozrejme to problem neriesi ;(

Je to přesně, jak říkáš. Zajímavé ale je, že to ze začátku nabíjelo přes usb rychle a najednou se to strašně zpomalilo...🤕

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...