Přejít na obsah

Aktualizacia systemu na 1806


Doporučené příspěvky

Ahoj . prekoirujem moj prispevok na FB

 

Pani .. mal som verziu SW1608 revizia A. Minuly tyzden nahrany sw 1806 zmenena revizie na G a Android auto funguje bezdrotovo a tiez , vsetky neduhy, ktore som mal ja s Autom uz su prec. Vzdy ale treba 15-30 sekund kym sa to rozbehne naplno ale vsetko mi funguje zatial s mojou spokojnostou.
Chyby co som mal na vyriesenie
pipanie pasu (zvolavacka na airbag)
Bezdrotove Android auto - funkcne
Bluetooth - nefunkcne automaticke pripajanie telefonu - fukncne
Automaticke zapinie vyhrievania sedaciek a volantu - funcke (dnes bolo 9C rano a zaplo sa vsetko)
Takze trvalo to viac ako rok .. ale za mna spokojnost ...
P.S. Zabudol som dopisat este mam menenu SOS riadiacu jednotku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde někde dohledat po internetu aktuální verzi pro moje auto ? :D 

Mám HW: H56

SW: 1804

 

Děje se Vám někomu na Oktávce IV že když je strčená fleška a hraje hudba, tak se nevypne vystoupením, zamčením ničím :D Jen vytažením flešky ? :D

 

Díkyyy

 

Editováno: , autor: Ivoš_Scout2021
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, aj u mňa včera aktualizácia na 1806, zatiaľ to vyzerá sľubne, aj keď som prešiel len cca. 200 km, systém bežal bez problémov, AA už bezdrátovo, dokonca Waze a aj Google mapy sa zobrazujú na head-up displeji a aj na virtual kokpite, ale len ako upozornenia, mapa na jednom z virtuálnych displejov je zobrazená zo systémovej navigácie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

No, po troch týždňoch spokojnosti sa opäť začína software odysea - predvčerom media (Bluetooth aj USB) a rádio bez zvuku, dnes taktiež, navyše po odomknutí auta pri nasadaní vydali repro krátky ale silný zvuk podobný prasknutiu, pri nefunkčnosti zvuku samozrejme nefunguje ani hlas telefónu cez Bluetooth pripojenie. 

Po zaparkovaní vozidla chybové hlášky - viď foto. Raz darmo, je tu zima 3° a dážď, toto Octavia 'milovala' aj minulý rok. 

IMG_20211013_105352.jpg

IMG_20211013_105257.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je ako moje auto ale ja som pred aktualizáciou nemal žiadne veľké problémy iba krátkodobé vypnem motor zamknem odomknem všetko funguje bez chýb.Ty si mal pred aktualizáciou problémy ?U mňa zatiaľ teraz všetko funguje Budúci týždeň mám ísť na výmenu SOS jednotky pri diagnostike vykazuje chybu.Tak dúfam že sa výmenou nič nepokazí .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 9. 2021 na 7:30, misiak.pb napsal:

Sedel som pri tom ... cca 2,5 hod .. ale tato aktializacia pokial viem sa tyka HW revizie A a C

Nove:

- trosku ina grafika

- ine nastavenie vyhrievania sedaciek

- ine som si nevsimol

Ahoj, můžeš prosím více popsat změny které uvádíš?

 

Ještě bych se chtěl zeptat jestli někdo nevíte proč mi to u ABT Hardware a ABT Software píše UNKNOWN?

 

Díky.

IMG_20211018_075937.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...