Přejít na obsah

Aktualizacia systemu na 1806


Doporučené příspěvky

Tak včera po výměně řídící jednotky SOS tlačítka (házelo oranžový vykřičník z důvodu údajné nedostupnost a volalo samovolně do servisu) mi přehráli i soft na 1896 a potvrzuji výrazně plynulejší chod SW, kamera konečně použitelná tj. naběhne bez výraznějšího čekání a obraz bez sekání. Při startu sice ještě pár vteřin infotainment potřebuje na rozehřátí, ale ve srovnání s 1803 je to nebe a dudy ;) A jenom 2 roky to trvalo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Rapid1.0 Jj, verzi 1896, viz můj příspěvek výše :)

On 5/15/2022 at 2:51 PM, fabik263 said:

Tak jak jsem avizoval ve čtvrtek, v pátek jsem byl v servise na updatu SW infotainmentu na verzi 1896 (přechod z verze 1803). 

 

Jinak od toho updatu se mi to zdá ještě lepší, jakoby si to za těch pár dní "sedlo". Jsem fakt spokojený 🙂.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem si vyzvedl auto s updatem z 1804 na 1886 1896 a jak už píšu ve svém tématu, tak zlepšení je citelné na první pohled. Vše je plynulejší a uhlazenější. Jel jsem asi jen 5 minut, ale při parkování okamžitě naběhla téměř bez zpoždění kamera a jakoby měla lepší rozlišení a vyšší framerate. Moc pěkné pokoukání viditelné na první pohled. Za mě, ač jsem problémy do té doby neměl téměř žádné, tak tohle hodnotím velice kladně :)

Editováno: , autor: JirikHL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
V 27. 5. 2022 na 6:13, JirikHL napsal:

@NocturnalAh teď jsi mě dostal. 😁 Věřím že je jen jedna a je to ta stejná, jen jsem se přepsal... Mrknu do systému, jak půjdu kolem auta 😊

 

EDIT: Jo samozřejě je to 1896, nevím proč jsme žil v tom že je tam osmička :). Upravil jsem příspevek

Ja mam tiez SW 1804 a bol som sa pytat v servise na update na 1896. Podla VIN tam momentalne nie je ziaden zaznam/predpis na update :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Pozdravujem Vás moja verzia SW1806 ide bez problémov ale nahlásil som vymyslené problémy.2X my povedali pre Vášeň auto novšia verzia nie je a to som písal aj do ŠA Slovensko a teraz na 3ti krat my dali dvojstrankovy hárok a tam boli asi v 20 bodoch napísané rôzne zavady o ktorých Škoda vie! Ak mám niektorý problém s tychto bodov škoda auto im pustí aktualizáciu na SW1896.

Tak som tam odklikol 5x napr:pomalé nadbiehanie systému a kamery,častý reštart atď.

Tak nakoniec dohodnuté začiatkom októbra my nahrajú nový soft.

Mne postačí ak to bude o niečo rýchlejšie nadbiehanie a budem spokojný.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...