Přejít na obsah

Aktualizacia systemu na 1806


Doporučené příspěvky

Oproti 1804 úplně jiné odezvy a vyřešilo všechny moje problémy, na nové jsem zatím nepřišel.. předtím se mi i infotainment chvíli zapínal, chvíli trvalo, než začala hrát hudba z BT apod, teď je vše v podstatě moment po nastartování

20220112_231523.jpg

Editováno: , autor: Hamman
  • Líbí se mi 1
  • Díky 1
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, zda už ji servisy vůbec mají, to se musíte optat, ale pro použití schválená je.. kdyby neměli, tak vydržte :) Chtěl jsem informovat, že je nová, která vám (snad) pomůže.

 

No první zmínka.. teď doufám, že jsem neleaknul něco, co bych neměl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No aspoň že jsi leaknul zprávu, která po těch dlouhých měsících strastí a nefunkčních palubních systémů konečně udělá z Octy výborné auto a už nebudu stále číst v recenzích "výbroné auto s katastrofálním infotainmentem"... Doufejme, že se to bude u všech chovat jako u tebe :) a neobjeví se nějaké vady později

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

ve svém vlákně k O4 píšu o rychlém a bezproblémovém infotaimentu. Nyní jsem zjistil, že verze 1889 je relativně čerstvá a můžu být rád, že jsem se nesetkal s problémy předchozích jako ostatní beta testeři :). Potvrzuji tedy dosavadní nadšení z verze 1889. Auto je vyrobeno 15.12., dodáno dealerem v lednu. Nevím, zda již bylo se systémem 1889, protože po prvním nastavení mi infotaiment nabídl větší aktualizaci, která se stáhla, nainstalovala a ač mě smazala jako hl. uživatele, po opětovném přihlášení vše šlape na 100 %. Auto mám týden a 800 km. Viz první dojmy ZDE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebyl by někdo z vás, kdo už verzi 1889 máte, ochotný natočit nějaké krátké video, jak se infotainment chová hned po zapnutí zapalování? Nejvíce by mě ale však zajímala odezva navigace při výběru vhodné trasy (jestli se v té mapě už dá alespoň prsty pohybovat a každou z alternativních tras si nějak projet, aby člověk zjistil, kudy by ho daná trasa vedla). To je totiž jediná věc, co mě momentálně trápí, ale pořád to není něco, co využívám denně, tudíž ve výsledku nic hrozného.. Za chvíli půjdu na výměnu oleje po 15t km a pořád přemýšlím, jestli nechat SW přehrát nebo ne :/ Mám z toho strach, když teď žádné problémy nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...