Přejít na obsah

Aktualizacia systemu na 1806


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
V 4. 2. 2022 na 8:52, Hamman napsal:

Souhlas, aktuální hladinu mi nehlásil ani Superb MR 2021, jen kdyz docházela.. btw máš na RS ostřik kamery vzadu? To každej den brečim, že to na style nemám

Zadní kamera má u O4 ostřik vždy. Už se to tu někde řešilo, ostřik se pouští z infotainmentu při zobrazené kameře v menu nastavení jasu atd. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Datel napsal:

Zadní kamera má u O4 ostřik vždy. Už se to tu někde řešilo, ostřik se pouští z infotainmentu při zobrazené kameře v menu nastavení jasu atd. 

 

Ostřik v nastavení jasu? Zajímavý, máš pravdu, tak po 3. měsících zjišťuju, že to vlastně má.. to musel bejt dobrej debil, komu to přišlo jako dobrej nápad, tam to fakt nepatří.. Superb má ikonku přímo když koukáš do kamery, logicky.

 

Takže díky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovedu si představit člověka, co si řekne, že v nastavení jasu určuješ, jak hodně vidíš nebo nevidíš obraz na kameře. No a ostřik taky použiješ, aby si lépe viděl, když je kamera zasviněná :-D Já osobně bych to tam taky nehledal, ale pro určité % lidí to logické může být. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 1. 2022 na 17:58, kowalski napsal:

Přidávám svou aktualizaci. Provedeno dnes v servisu na mou žádost. Verze 1810 údajně z listopadu. Dle technika by se už infotainment měl aktualizovat sám. Po aktualizaci z verze 16XX jede systém lépe, lepší odezvy, bezdrátový smartlink funguje, více možností nastavení, Laura sype vtipy ;-) 20220126_171916.thumb.jpg.52b809a096ca9b8dd825b1562fed3e93.jpg

Nyní jsem si všimnul, že se od poslední aktualizace nezobrazuje maximální povolená rychlost v okně s mapou. Předtím tam byla (jen v infotainmentu), ale byla tam. Máte někdo podobné zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Takže novinka, v pondelok idem do servisu pre nový software, ak som dobre zachytil, tak mi technik vravel 1890, momentálne som na 1806 výroba 7/2020, s aktuálnym si užívam 'zábavu' takmer každý deň, už ma to ani nebaví rozpisovať, raz nejde parkovacia kamera, inokedy sa neozve zvuk z rádia (samozrejme nejde ani zvuk telefónu do repro) atď.. som veľmi zvedavý, či po roku a pol už dostanem ako-tak funkčný infotainment. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Portál ukazuje len aktualizáciu máp (super že pomocou SD karty, keď auto slot nemá, asi myslia USB), v každom prípade s technikom máme dobré vzťahy, stále mi posúva novinky, ktoré dostanú z fabriky, aj 1806 som dostal medzi prvými, len dúfam, že tento software sa nebude správať ako 1810 v zmysle odpálenia MIB

Screenshot_2022-04-04-23-02-49-549-edit_com.opera.browser.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, tak to je zajímavé. Mně totiž hlava nebere, že pro někoho jsou dostupné aktualizace infotainmentu i přes to, že Update Portál se tváří, že nic k dispozici není, a pro někoho (jako např. pro mě nebo pro @iMe1980) prostě nejsou. Každopádně dej pak vědět, jak se infotainment bude chovat a držím palce, ať to vyřeší všechny nebo pokud možno co nejvíc problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 1. 2022 na 14:50, jenycek napsal:

5D13F810-7F3D-4A6E-8D68-B1F5E0BF0715.thumb.jpeg.d81508a4be596d994796438ef4d80c70.jpeg

Zdravím, všiml jsem si, že má hodně lidí číslo databáze navigace 21.11.

Já mám jen 20.07. A to jsem auto koupil před dvěma měsíci jako skladovku. Stáhnou se nové mapy samy? Nebo musím přes usb? Škoda conect a vzdálený přístup mám aktivní a stále nic.

Jinak mám H56 a Software 1804 a funguje v pohodě, kromě toho pomalejšího startu. Ale není to až tak hrozné.

Editováno: , autor: kodlis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, nový software na palube, celkom paľba dát, 16 giga, s prehliadkou po 60.000 km bolo auto v servise 6 hodín, zatiaľ sa chová slušne, systém nabieha svižne a aj parkovacia kamera zo štyroch cúvaní ani raz nevypadla, čo sa pred tým nestávalo. No, ale ostávam v strehu, aj 1806 za zo začiatku javila fajn, ale dlho to netrvalo. Zmena grafiky pri položke  'asistenti' a konečne klimatizácia si pamätá poslednú voľbu smart/klasická klíma. 

No a update portál vytrvalo hlási, že pre moje VIN nie je aktualizácia. 

IMG_20220411_214214.jpg

IMG_20220411_213326.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...