Jump to content

Aktualizacia systemu na 1806

Recommended Posts

Tak včera po výměně řídící jednotky SOS tlačítka (házelo oranžový vykřičník z důvodu údajné nedostupnost a volalo samovolně do servisu) mi přehráli i soft na 1896 a potvrzuji výrazně plynulejší chod SW, kamera konečně použitelná tj. naběhne bez výraznějšího čekání a obraz bez sekání. Při startu sice ještě pár vteřin infotainment potřebuje na rozehřátí, ale ve srovnání s 1803 je to nebe a dudy ;) A jenom 2 roky to trvalo :D

• Upvote 2

@Rapid1.0 Jj, verzi 1896, viz můj příspěvek výše :)

On 5/15/2022 at 2:51 PM, fabik263 said:

Tak jak jsem avizoval ve čtvrtek, v pátek jsem byl v servise na updatu SW infotainmentu na verzi 1896 (přechod z verze 1803). 

Jinak od toho updatu se mi to zdá ještě lepší, jakoby si to za těch pár dní "sedlo". Jsem fakt spokojený 🙂.

• Upvote 3

Posted (edited)

Tak dnes jsem si vyzvedl auto s updatem z 1804 na 1886 1896 a jak už píšu ve svém tématu, tak zlepšení je citelné na první pohled. Vše je plynulejší a uhlazenější. Jel jsem asi jen 5 minut, ale při parkování okamžitě naběhla téměř bez zpoždění kamera a jakoby měla lepší rozlišení a vyšší framerate. Moc pěkné pokoukání viditelné na první pohled. Za mě, ač jsem problémy do té doby neměl téměř žádné, tak tohle hodnotím velice kladně :)

Edited by JirikHL
  • Upvote 1

Posted (edited)

@NocturnalAh teď jsi mě dostal. 😁 Věřím že je jen jedna a je to ta stejná, jen jsem se přepsal... Mrknu do systému, jak půjdu kolem auta 😊

EDIT: Jo samozřejě je to 1896, nevím proč jsme žil v tom že je tam osmička :). Upravil jsem příspevek

Edited by JirikHL