Přejít na obsah

Octavia vRS 4 gen vs BMW apod


martind_

Doporučené příspěvky

Čau, hele pořád se rozmýšlím jaké nové auto koupit a když si konfiguruji nové Škodovky, líbí se mi O4 vRS - v mé konfiguraci stojí přes 1,1 a nebo Superb LK v mé konfiguraci přes 1,3 tak si říkám, že člověk už není daleko od BMW 3, Mercedesu C apod..

 

Kamarád má novou služební O4 Scout v plné náloži a když jsem s ním párkrát jel, to auto prostě nemá hodnotu přes 1,1 milionu. Pořád je to jen Octavia, seká se tomu infatoiment, laciné plasty ..prostě Škodovka. Není to pocitově něco, do čeho člověk sedne a řekne si wow.

 

Když jsem kupoval O3 vRS za 630K přišla mě ta cena OK, ale dávat za Škodu 1,1 - 1,3 to je prostě už úlet ..Co mě ještě vyloženě sere na Škodovce je to, že Vám dá jen 2 letou základní záruku.  I to předražené BMW Vám dá skoro ke každému novému autu 5 let servisu zdarma ..

 

Jaký na to máte pohled kam se Škoda ubírá apod? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...