Přejít na obsah

Vrzganie zadnej napravy


Roman55

Doporučené příspěvky

Tak hlasité tření mezi deskami a kotouči při částečném (za)brzdění jsem ještě u žádné Škodovky neměl. Dělá mi to i když jemně dobrzďuji do zastavení nebo při pomalém manévrování při parkování. Při zaparkovaném autě pomáhá, když ručku zatáhnu více (což se mi úplně tak zarvat nechce). Jestli je to OK nevím, ale obecně čím novější Škodovka, tím si zvykám na překvapivější standardy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To dobrzdovanie robi/robilo viacerym v urcitom rocnom obdobi. Teraz je u mna ticho, tak bud tym najazdom uz, ze to sadlo (musim pozriet i stav brzd pri vymene kolies, zeako sme na tom po 60t km s platnickami a kotucmi. Na garancke pozreli, ze ok, ale radsej sa presvedcim).

Je to pouzitymi materialmi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Asi týždeň počujem vŕzganie v aute. Také cvrlikanie. Najprv som to pripisoval dvojitému platu a veciam pod nim, keďže som tam niesol ťažší náklad, no dnes pri cúvaní do parkovacieho boxu bez hudby to bolo počuť zpredu zase. Neviem presne čo to je, no pri jazde mi to príde ako zvuk zo zadu a teraz to bol pocit zpredu. Jednoznačne to nie je ani spojkový pedál, ani detská sedačka. A na neutráli to počuť nie je, ani keď vytlačím spojku, či brzdu.

Ozvalo sa aj Vám teraz v zime niečo od náprav?

Keď budem mať čas, umyjem poriadne nápravy a podvozok a pozriem sa na to, či tam niečo nebude vidieť, resp. na brzdy a ich stav. No toto mi nepríde ako zvuk od bŕzd. 

Editováno: , autor: csabac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak definitivne je to naprava. Overene pri prejazde retarderom so stiahnutymi oknami. Zena tvrdi, ze zadna, ale mne to tak jednoznacne nepride a skor by som povedal ze obe. Pocut aj pri jazde bez radia aj s tichsim radiom pri prejazde nerovnosti.

Vyvapkujem podvozok, pozriem to a a k to neprestane pojde na dvihak do servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...