Přejít na obsah

Pojistkova skrin a spravne rozlozeni pojistek


Mich4l

Doporučené příspěvky

Zdravim, mohl by mi nekdo rict prosim zda jsou ty pojistky spravne zapojene? zda se mi podle manualu ze nektere pojistky jsou v pozicivh kde je napsano Noebsazeno, nebo tam nektere nejsou vubec nebo je tam jina sila pojistky. Ja uz sem v tom vazne ztraceny, dekuji.

IMG_20210915_160035.jpg

IMG_20210915_160042.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Pojistkova skrin a spravne rozlozeni pojistek

Asi OK.. Tažné , Máš jen Climatic? ventylované sedačky, bluetooth jednotka, vypadá na LK ale vypadá na konfiguraci bez Xenonů?

Schválně doplň podle reálu :-D

 

Ono je to hlavně tak že na jedné pojistce je i víc věcí na O1 myslím že bylo co pojistka to jedno zařízení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BiXenon s AFS nebo jak se to pise x), sedacky jen ptedni vyhrivane v manualu, climatronic, columbus s bt jednotkou. tazne, laurin to urcite neni, spis to muze byt tim ze je to puvodne vyrobene pro nemecko asi. jde mi o to ze podle manualu co najdu na netu treba pozice 18-19 neobsazeno a ja tam mam dve pojistky :D a dadalsi takove  paradoxy tam jsou, treba pozice 7  vyhrev ventilu a snimac mnozstvi vzduchu? a tu mam lrazdnou? atd... 

Screenshot_2021-09-17-16-42-22-475_com.google.android.apps.docs.jpg

Screenshot_2021-09-17-16-42-17-252_com.google.android.apps.docs.jpg

Editováno: , autor: Mich4l
pridani obrazku a doplneni textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18, 19 je neobsazeno někde od 2013 se to měnilo snad na 18tce.

7cka je myslim benzín.

Každopádně běžně dodělávají denní pro 2008 na náhodné volné pozice a pak ještě originální BT nebo Parrot takze jsou pojistky navíc.

Ty pojistky vyndej a pokud je tam jen jeden kontakt tak tam dal někdo nesmyslně pojistku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takhle bych mohl eventualne vsechny zkontrolovat ze? kde je jen jeden kontakt jsou mimo provoz, a kde dva tak tam by mela byt pojistka? Pochybuju ze tam neco takoveho najdu protpze se mi zda ze funguje normalne ale nahoda je blbec a dekuju za tvou odpoved :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 7 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...