Přejít na obsah

Folia na infotaiment


Doporučené příspěvky

Folii budeš hooodně blbě lepit. 

Když už tak sklo. 

Ale v prodeji jsem ho neviděl...

Dej na to ledové květy 😀

 

Teď jsem se byl dívat a na Boleru je fólie z výroby. 

Amunsen ji musí mít také!!! 

Podívej se pořádně😉

Editováno: , autor: keras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Fólie na displej rádia může řešit jen hm, ehm, nemám slov. Nechápu to ani na telefonu, ale tam to opodstatnění má, telefony padají na zem, používají se v provozech a se znečištěnýma rukama. Rádio ale nikam nespadne, zatím se to nikomu nestalo, navíc ten displej není třeba vůbec používat. Asi by bylo lepší celý auto obalit igelitem, zavřít do garáže a chodit se na něho jen dívat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řeší fólii, neřeší jestli je to potřeba nebo ne. Tak to prosím Tě respektuj😉

Každý nejezdí v saku! Může mít zasrané ruce s abrazivem, může mít čmouhy které se mu nelíbí, může mít nežádoucí odlesky. Nebo je jen pouze opatrný, váží si svého auta na které dlouho šetřil!

Může vozit děcka kterým je to úplně jedno a hrabou po tom. 

 

Já dával na 9" rádio sklo z číny a bylo to vážně super!!! Ve všech směrech které jsem zmínil.

Vůbec bych to nezatracoval😉

Životnost auta je o dost delší než blbej mobil. A kdyby auto prodával tak určitě to nový majitel ocení. 

 

Edit:

Mi to nedalo a na 99% jí na boleru mám. Na krajích je vidět takovej odskok. Nechci za to nožem moc brát. Chápete. Ale jakoby se pod to dostanu, je to měkké. 

 

Horší bude, že jsou tam 2 kolečka.

Na stranách jsou tlačítka tak by to chtělo asi po celém (když už se to bude dělat) a ne jen obdélník kde je obrazovka. Aby byly chráněna i tlačítka. 

To oříznutí na plotru je dobrý nápad 👍

Editováno: , autor: keras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tam foliu nemam. Ci tam bola od vyroby a stiahli to u dilera, to neviem. Na obrazovku sa patlat musi, pretoze je tak navrhnuta a neda sa obsluhovat bez dotyku. A prekazaju mi odtlacky, ktore na disleji zostavaju. Folia to elegantne riesi, odtlackov je o dost menej - ma oleofobnu upravu.

Ten ploter je dobry napad. 

U cinana to stalo cca 10€, uvidim, ci nieco bude treba platit na colnici/poste.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
V 4. 10. 2021 na 10:05, o3-scala napsal:

Ja tam foliu nemam. Ci tam bola od vyroby a stiahli to u dilera, to neviem. Na obrazovku sa patlat musi, pretoze je tak navrhnuta a neda sa obsluhovat bez dotyku. A prekazaju mi odtlacky, ktore na disleji zostavaju. Folia to elegantne riesi, odtlackov je o dost menej - ma oleofobnu upravu.

Ten ploter je dobry napad. 

U cinana to stalo cca 10€, uvidim, ci nieco bude treba platit na colnici/poste.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sklo má na displeji i kamarád a oproti originálu má dramaticky nižší antireflexní schopnost. V létě, když svítí slunce, je displej skoro nečitelný. A stejně jako na fotce, má dokoupené sklo trochu jiný tvar a nesedí (a taky ho má nalepený nakřivo).

 

Jinak proti gustu samozřejmě žádný dišputát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky to tak vidím. 

Bejt to s dopravou za kilo, možná bych ho zkusil. Ale za 500? To je fakt hodně. 

Riskovat, že ho blbě nalepím a ani nebudu mít v balení druhé? 

A ta antireflexe jak píšeš je fakt dost škoda. 

 

Pokud člověk nejezdí s rukama od malty není se čeho bát. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Na Amundsen jsem koupil tuto: https://www.aliexpress.com/item/4000297018279.html?spm=a2g0o.order_list.0.0.b06f1802UCcCZt

Montáž na první pokus, je tam přísavka, takže se s tím skvěle manipuluje. Samozřejmě odlesky jsou, ale není to dramatické. Dobře se udržuje v čistotě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
40 minutes ago, Martab said:

@ExecutedDonut Nevím přesně z čeho ŠA dělá ty skla, ale nehet má tvrdost 1.5-2, tedy cca stejně jako sůl nebo sádrovec, telefony mají běžně tvrdost tak 4-6 na Mohsově stupnici.

to ale vycházíš z toho, že ty nechty budou nenalakované a nezdobené bůhví čím ;)

takový malý extrém pro jako příklad
image.thumb.png.66197c4d071264ae343cc36e55254aca.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ale kterou stranou prstu se display ovládá? Jasně, můžeme konstruovat různé hypotetické případy, co by se mohlo stát. Na druhou stranu na trhu už je docela dost aut s LCD panely, a že by byly nějak systematicky poškozené v bazarových kusech se říci nedá... Pokud to někomu za zhoršenou olejofóbní vrstvu a odrazy stojí, proč ne, ale chce si to s čistou hlavou dát pro a proti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...