Přejít na obsah

Špatné startování


jakub.loub

Doporučené příspěvky

Ahoj, mám problém, který řeším už rok pořád dokola. Po cca dvou měsících se začne tento problém znovu objevovat.. a teď k věci, nemůžu startovat, vždy to vypadá že auto naskočí, ale jakoby zdechne a napodruhé už nechce naskočit, tak napumpuju dvakrát otočením klíčkem a pak dlouho (cca 5-10sek) točím klíčkem a se současným sešlápnutím plynu auto naskočí. Už jsem měnil vstřik i žhavič, mám xkrát vyměněné gumičky (vždy na pár týdnů), teď jsem před měsícem nechal vybrousit hlavu a udělat silnější gumičky, ale problém je zpět, ani autorizovaný servis škoda mi nedokáže říct v čem je problém. Jedná se Octavii 2 kombi, 1.9TDI, 77kW rok výroby 2009, najeto 288tis. Neví někdo na co zaměřit? Za každou radu děkuji. 

Editováno: , autor: jakub.loub
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
V 20. 9. 2021 na 16:46, jakub.loub napsal:

Ahoj, mám problém, který řeším už rok pořád dokola. Po cca dvou měsících se začne tento problém znovu objevovat.. a teď k věci, nemůžu startovat, vždy to vypadá že auto naskočí, ale jakoby zdechne a napodruhé už nechce naskočit, tak napumpuju dvakrát otočením klíčkem a pak dlouho (cca 5-10sek) točím klíčkem a se současným sešlápnutím plynu auto naskočí. Už jsem měnil vstřik i žhavič, mám xkrát vyměněné gumičky (vždy na pár týdnů), teď jsem před měsícem nechal vybrousit hlavu a udělat silnější gumičky, ale problém je zpět, ani autorizovaný servis škoda mi nedokáže říct v čem je problém. Jedná se Octavii 2 kombi, 1.9TDI, 77kW rok výroby 2009, najeto 288tis. Neví někdo na co zaměřit? Za každou radu děkuji. 

Ahoj, celý problém je přehrát mapu v jednotce a dát tam jiná data.Kvalitní firmy který se zabývají chiptuningem, to umí a za 30 min je po problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 11. 2021 na 10:58, Jirka SKS napsal:

Ahoj, celý problém je přehrát mapu v jednotce a dát tam jiná data.Kvalitní firmy který se zabývají chiptuningem, to umí a za 30 min je po problému.

Tak nakonec se měnila hlava, včetně těsnění, veškerých hadic... dostávala se mi nafta do oleje, takže olej byl jak voda. Hrozilo zadření motoru, teď mám slíbeno mechanikem, že to už vydrží navždy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...